У ще одній львівській школі відкрили спортзали

Сьогодні, 17 квітня, у СЗОШ №29 відбулося урочисте відкриття 2 спортивних залів після капітального ремонту. Учні ще однієї львівської школи займатимуться фізкультурою у сучасно обладнаному, відремонтованому спортзалі.

Український фонд соціальних інвестицій реалізував проект капітального ремонту та оснащення 7 спортивних залів у школах Львова за кошти німецького уряду та банку KFW. Сьогодні за участю представників німецького уряду урочисто перерізали стрічку у спортзалі СЗОШ №29 міста Винники.

«Дуже приємно, що сьогодні ми відкриваємо спортивний зал у черговій школі. Завдяки допомозі німецького уряду ми змогли відремонтувати у Львові зали у 7 школах, а також в 1 інтернатному закладі. У Києві ми це реалізували у 9 школах та 1 інтернаті. Сьогодні ми раді дивитися в очі дітям, які займаються у залах вже іншої якості. Сподіваюся, це сприятиме успіхам у навчанні, спорті та у роботі педагогічного колективу», - говорить Віктор Мірошниченко, виконавчий директор Українського фонду соціальних інвестицій.

Вартість мікропроекту ремонту спортзалів у СЗОШ №29 склала 1 млн 453 тис. грн. Внесок Українського фонду соціальних інвестицій становив 1 млн 380 тис. 422 грн, а внесок громади – 72 тис. 654 грн.

«Без цієї співпраці не було би руху вперед. Ми дуже вдячні батькам школярів, спонсорам, підрядникам. Окремо ми висловлюємо подяку директору школи, яка очолювала агенцію з впровадження. Цю роль їй доручила громада і вона виправдала довіру. Я вірю, що в цих спортивних залах займатимуться майбутні чемпіони Європи та світу», - зазначив Сергій Шигірт, директор Львівського регіонального представництва Українського фонду соціальних інвестицій.

В обох спортивних залах здійснено капітальний ремонт вентиляційної та освітлювальної систем, замінене підлогове покриття (спортивний ліноліум та дерев’яні підлоги), виконано захист радіаторів, побілку стелі та стін. Здійснено капітальний ремонт роздягалень, санітарних вузлів та роздягалень з заміною інженерних мереж, замінено вікна на металопластикові, та встановлено нові двері. Для спортзалів придбали комплект стаціонарних телескопічних стійок, 4 баскетбольні щити, 140 м кв конструкції для захисту вікон, а також спортивне обладнання на суму 69 тис. 94 грн.

«Після другої світової війни Німеччина і Японія зрозуміли, що їхнє майбутнє в освіті. І пропозицією відновити спортивні зали у Львові та в інших містах України німецький уряд натякає всім нам, що ми мусимо дбати про освіту та про здоров’я більше, бо це майбутнє. І Німеччина, і Японія сьогодні є провідними економіками світу. В середині двадцятого століття це зрозуміла Туреччина та інші держави, які починають вкладати в освіту великі кошти. Це і наше завдання. Цей зал не був би створений, якби Німеччина, Україна і батьки цієї школи не вклали свої ресурси. Нічого не відбувається просто так, завжди треба вкладати працю. Я би хотів, щоб учні цієї школи вклали у цей зал свою працю, щоб він працював постійно, тут був рух спорту і порядок. Треба, щоб у цьому залі були змагання не тільки для учнів цієї школи, але й для інших дітей міста Винники, які зможуть проводити тут цікаві спортивні заходи», - зауважив Олег Березюк, директор департаменту гуманітарної політики.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі