Канадські експерти рекомендували львівянам шляхи для розвитку

Експерти канадського проекту «Розбудова спроможності до економічно обґрунтованого планування розвитку областей і міст України» провели новий кластерний аналіз для Львова. Про це повідомили у Львівській міській раді

Так вчора, 16 квітня, відбулось засідання Ради конкурентоспроможності м. Львова, на якій обговорювались майбутні пріоритети розвитку економіки міста.

Зі слів фахівців, аналіз був розділений на 2 фази:

  • Аналіз статистичної інформації для виявлення нових конкурентоспроможних міста;
  • Зустрічі з бізнесом, який представляє перспективні кластери.

«В стратегії конкурентоспроможності Львова зазначено, що ми маємо переглядати кластерний аналіз і шукати нові локомотиви для зростання економіки міста. На сьогодні вже налагоджена співпраця між кластерами ІТ бізнес-послуг, туризму і містом. Тому настав час продовжити пошуки. Проведений аналіз відображає ті галузі економіки міста, які можуть максимально посприяти його розвитку і забезпечити львів’янам нові робочі місця. Наступними нашими кроками буде проведення подальших зустрічей з представниками проаналізованих галузей. Ми хочемо точно знати, яким чином місто могло б посприяти їх розвитку і, відповідно, як вони можуть допомогти місту», – зазначив Олександр Кобзарев, директор Інституту міста.

Після проведених заходів, експерти РЕОП рекомендували обрати для розвитку такі кластери: одяг та взуття, транспорт та логістика, папір та друк, харчова промисловість.

Нагадаємо, що перший аналіз був проведений Monitor Group у 2008 році. Тоді перспективними галузями для розвитку у Львові було обрано кластери ІТ бізнес-послуг та туризму.

Довідка

Проект РЕОП фінансується Канадською агенцією міжнародного розвитку (КАМР) та є складовою програми канадського уряду щодо технічного співробітництва з Україною, у рамках якої робиться наголос на розбудові економічної спроможності на міському, обласному та центральному рівнях.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі