У Львові керівники шкіл з різних міст України обговорили якість освіти

У Львові відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція «Освіта Львова – важливий чинник якісного життя людини в суспільстві» Асоціації керівників шкіл України.

Обмінятись досвідом зі своїми колегами приїхали керівники шкіл АКШУ з різних міст України та працівники освітньої галузі. Про це розповіла один з організаторів конференції, директор львівської середньої загальноосвітньої школи №66 з поглибленим вивчення англійської мови та інформаційних технологій Лілія Фещук.

 «20 років тому Асоціація керівників шкіл України зародилась саме у Львові, тому не випадково ми вирішили провести конференцію освітян в нашому місті. Головна мета діяльності Асоціації - сприяти розбудові національної освіти як важливого засобу творення української держави, підвищенню професійної майстерності управління школою та захист інтересів своїх членів. Проведення таких конференцій – це хороша нагода обмінятись досвідом з нашими колегами та виробити стратегію щодо покращення якості освіти», - зазначила Лілія Фещук.

 Під час триденної конференції у форматі майстер-класів, круглих столів, презентацій її учасники мали змогу ознайомитись з інтерактивними методами навчання, зокрема – із досвідом введення інклюзивної освіти; вивченням народних ремесл; обмінятись досвідом в питаннях фінансово-економічної діяльності та білінгвізму в роботі навчального закладу.  Про «Роль Асоціації керівників шкіл України у вимірах якісної освіти» розповіла у своєму виступі президент АКШУ, заслужений учитель України Олена Онаць.

 

Також освітяни обговорили питання щодо співпраці з національними асоціаціями керівників шкіл, з Європейською асоціацією керівників шкіл та керівниками шкіл інших країн світу.

 Окрім того, велику увагу приділи духовному спілкуванню: зустріч з парохом церкви Різдва Святої Богородиці о.Орестом Фрединою, о.Михайлом Гарватом та знайомство з роботою катехитичної школи; зустріч в Катедральному Соборі Святого Юрія з архієпископом, Митрополитом  Львівським УГКЦ, владикою Ігорем Возняком, де відвідали митрополичі палати, крипту та обговорили світську роль Церкви у вихованні української молоді.

 Частиною програми науково-практичної конференції стало також знайомство освітян з визначними історико-архітектурними пам’ятками Львова.

 Всеукраїнська науково-практична конференція Асоціації керівників шкіл України проходила за сприяння: мера Львова Андрія Садового, керівника управління освіти департаменту гуманітарної політики ЛМР Галини Слічної та заступника керівника управління Оксани Росипської, керівника департаменту гуманітарної та соціальної політики Олега Березюка, голови Львівської обласної організації профспілки працівників освіти і науки Марії Яцейко, за сприяння начальників відділ освіти Львова та народних депутатів України Лілії Гриневич та Ігоря Васюника.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі