Львівська обласна рада визнала незадовільною роботу облдержадміністрації

На сесії Львівської обласної ради депутати визнали незадовільною роботу обласної державної адміністрації щодо виконання Програми соціально-економічного розвитку Львівщини за 2012 рік. За таке рішення  проголосувало 65 депутатів.

  На сесії депутати заслухали звіт голови Львівської облдержадміністрації Віктора Шемчука про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Львівщини за 2012 рік. Доповідач, зокрема зазначив, що відповідно до постанови Кабміну, Львівщина займає 26 місце у рейтингу соціально-економічного розвитку регіонів.

 Депутати висловилися із критикою щодо діяльності облдержадміністрації, зокрема щодо незадовільного стану доріг, зростання рівня безробіття, залучення інвестицій та інше.      Голова комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та комунальної власності Ярослав Качмарик вніс пропозицію визнати роботу облдержадміністрації з виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Львівщини у 2012 році незадовільною. Його пропозицію підтримала більшість депутатів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі