
11:41, 11 лютого 2021 р.
Надійне джерело
На Львівщині торік COVID забрав життя пів сотні медиків
На Львівщині у 2020 році коронавірус забрав життя 50 медпрацівників.
У Львівській області торік від COVID-19 загалом померло 1749 осіб. Серед них - 50 медпрацівників. Про це 11 лютого під час пресконференції повідомив голова Львівської ОДА Максим Козицький.
За його словами, ситуація з коронавірусом дала можливість сповна оцінити важку працю медиків, а також зрозуміли настільки мало уваги приділяли медицині в попередні роки.
“Боротьба з COVID - ще один фронт. Ми змінили стиль нашого життя, почали користуватися масками, рукавицями, засобами індивідуального захисту, по-іншому підійшли до організації робочого процесу, навчання, виховання, навіть покупки почали робити онлайн. Але за цим всім також стоїть біль втрати і величезна робота медпрацівників”, - сказав голова ЛОДА.
Так, минулого року коронавірус забрав життя 1749 осіб на Львівщині.
“Серед них було 50 людей, які віддали своє життя, рятуючи інших людей. Це наші медичні працівники”, - зазначив Максим Козицький.
Як відомо, станом на ранок 11 лютого у Львові та області загалом підтвердили 73 482 випадки інфікування коронавірусом, із них 2 160 людей померли та 65 094 особи одужали.
Читайте також: Університети Львова. ТОП-підбірка вишів з неймовірною архітектурою, - ФОТО
Фото на головній: УП
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Лікування алкоголізму Львів: ТОП 7 переваг від фахівців наркологічної клініки "Рецена"
Новини компаній
17:00
Вчора
ТОП новини
Оголошення
20:28, 16 грудня
20:28, 16 грудня
10:11, 10 грудня
20:28, 16 грудня
20:28, 16 грудня
