Як вибрати фурнітуру для відкатних воріт у Львовi

Фурнітура для вiдкатних ворiт підбирається залежно від ваги і габаритів ворітної стулки, а також додаткових опцій, визначених користувачем. Встановити ті, що комплектують, необхідні для роботи відкатних воріт можна своїми руками або за допомогою фахівців.

Що входить в комплект фурнітури

У комплект фурнітури, призначений для устаткування консольних воріт зрушень, входить наступне устаткування:

 • Роликові опори.
 • Направляюча для вiдкатних ворiт.
 • Верхній уловлювач.
 • Нижній уловлювач.
 • Заглушки.
 • Кінцевий ролик.

У консольній конструкції воріт роликові опори (інша назва роликові каретки) встановлюються збоку від проїзду.

Кріплення фурнітури робиться на спеціальну металеву заставу, для виготовлення якої можна використати металеву арматуру або швелер. Ролики, розташовані на опорах (каретках), можуть бути виготовлені з металу або пластика. Металеві коліщатка довговічніші, ніж пластикові аналоги, але і відрізняються підвищеною вартістю.

Для плавності ходу, каретки оснащуються підшипниками, що розрізняються між собою показником вантажопідйомності

Балка направляючої, виготовляється виключно з металу. Залежно від ваги воріт використовується матеріал, що має товщину 3 - 5 мм.

Як вибрати фурнітуру для відкатних воріт у Львовi, фото-1

Верхній і нижній уловлювачи призначені для утримання протилежного краю стулки воріт в закритому положенні. Саме ці елементи дозволяють унеможливити вібрацію стулки, наприклад, при сильному вітрі, що сприяє продовженню терміну використання інших елементів фурнітури і отримання ушкоджень людьми.

Кінцевий ролик потрібен для забезпечення плавного входу стулки воріт в нижній уловлювач. Як правило, кріплення устаткування робиться через спеціальну пластину болтами до тієї, що направляє.

Як вибрати фурнітуру для відкатних воріт у Львовi, фото-2

Підтримувальний ролик забезпечує пересування ворітної стулки строго в заданому напрямі і унеможливлює її завалення вперед або назад. Опора комплектується 2 або 4 роликами, виготовленими з пластика або гуми.

Захист направляючої від дрібного сміття забезпечується кінцевими заглушками. Устаткування може бути виготовлене з пластика або гуми, оскільки ніякого істотного навантаження на нього не виявляється.

Типи комплектів фурнiтури

Фурнітура для консольних воріт зрушень підбирається залежно від таких параметрів, як:

 • вага стулки;
 • габаритні розміри стулки.

Якщо вага ворітної стулки менше 500 кг, то оптимально підходить малий комплект фурнітури. При вазі понад 500 кг - великий комплект.

Відмінними рисами між малим і великим комплектом є:

 • Розміри кареток, що направляють і інших елементів, що входять до складу набору;
 • Матеріал. При виготовленні малих наборів частково використовується пластик, здатний витримувати задані навантаження. Комплекти, призначені для великих воріт, виготовляються виключно з металу;
 • Товщина металу. Якщо стулки воріт відрізняються великою вагою, то для забезпечення нормальної працездатності конструкції потрібно придбати фурнітуру, виготовлену з товщого металу;
 • Кількістю роликів на каретках, кінцевих конструкціях, що підтримують;
 • Вантажопідйомністю встановлених підшипників. 
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі