• Головна
  • Будівництва заводу з глибинною переробкою сміття та з утилізаційною площадкою у Львові не буде?
15:23, 9 квітня 2013 р.

Будівництва заводу з глибинною переробкою сміття та з утилізаційною площадкою у Львові не буде?

Місто Львів готове спільно з Міжнародною фінансовою корпорацією реалізовувати проект щодо будівництва заводу з глибинною переробкою сміття. Однак, потрібна ділянка. Розміщувати такий об’єкт на території Львова не можливо.

Про це розповів сьогодні міський голова Львова Андрій Садовий

«Треба знайти адекватну територію, де місто готове поставити завод з глибинною переробкою сміття, з утилізаційною площадкою. Ми маємо співпрацю з Міжнародною фінансовою корпорацією. Вони готові з нами співпрацювати по цьому проекту. Єдине питання – це територія. Територію має надати область. Ми не маємо право будувати такий завод на території міста», - розповів міський голова Львова Андрій Садовий.

Розміщення у Львові полігону ТПВ не є можливим, відповідно до ДБН В.2.4-2-2005. Ці норми визначають основні положення проектування полігонів твердих побутових відходів. Відтак, ділянка для розміщення полігонів ТПВ повинна обиратися на відстані не менше, ніж 1 км від межі міста. Санітарно-захисна зона повинна становити 0,5 км від житлової забудови. Відтак, як зазначає начальник юридичного управління Львівської міської ради Гелена Пайонкевич, розміщення полігону ТПВ на території Львова не є можливим.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...