У Львові Доктор Пі проігнорував ознайомлення із матеріалами своєї кримінальної справи.

Доктор Пі проігнорував можливість ознайомлення із матеріалами своєї кримінальної справи.

Напередодні підсудний Доктор Пі (Андрій Слюсарчук) написав заяву до суду з проханням надати можливість йому знайомитися з матеріалами кримінальної справи.

Суд таку можливість надав. Однак, підсудний, коли його привезли на ознайомлення, раптом від нього відмовився.

Суддя, як повідомляє кореспондент Експресу, на учорашньому засіданні зажадав пояснень такого вчинку підсудного. Однак Доктор Пі не знайшов, що сказати, крім того, що йому забракло часу для ознайомлення з матеріалами.

Під час засідання Слюсарчук робив зауваження одному зі своїх адвокатів, стверджував, що той заважає йому говорити. Також Доктор Пі робив зауваження навіть прокурору, аби той його уважно слухав.

Нагадаємо, що Доктора Пi звинувачують у спричиненнi тяжких тiлесних ушкоджень та тяжких тiлесних ушкоджень, що призвели до смертi потерпiлого, незаконнiй лiкувальнiй дiяльностi, шахрайствi у великих розмiрах, використаннi завiдомо пiдробленого документа.

Йому загрожує до десяти рокiв ув'язнення. Після низки викривальних публікацій в газеті "Експрес" Доктора Пі було спочатку затримано, а згодом заарештовано за санкцією суду.

Злочини вiн скоював у Львiвськiй, Тернопiльськiй, Хмельницькiй, Київськiй областях та у Києвi.

Вищий спецiалiзований суд України з розгляду цивiльних I кримiнальних справ, визначаючи пiдсуднiсть цiєї справи, прийняв рiшення спрямувати її на Львiвщину, оскiльки тут проживає найбiльше свiдкiв -- 56 осiб, а сам Слюсарчук офіційно зареєстрований в Жидачевi. Апеляцiйний суд областi "розписав" справу Сихiвському районному суду.

lvivexpres
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі