«Львів – найбільш відкритий для інвесторів», - рейтинг

Харківську, Львівську та Донецьку області визнали найбільш привабливими регіонами для інвесторів в Україні. У Львівській області визнано найкращими такі фактори, як діловий клімат, правила та процедури, відкритість влади до інвестицій, діловий оптимізм та успішний досвід.

Дослідження проводили  Київський міжнародний інститут соціології та Інститут економічних досліджень та політичних консультацій на замовлення «Укрнацпроекту». Найбільш інвестиційно привабливим регіоном визнали Харківську область, друге місце посіла Львівщина, третє – Донеччина.

Під час складання рейтингу враховували «жорсткі» та «м’які фактори». В першу категорію входять природні та трудові ресурси, інноваційний потенціал, географічне положення та інфраструктура. До «м’яких» факторів експерти зарахували діловий клімат, правила і процедури, відкритість влади, діловий оптимізм та успішний досвід. Саме  за цими факторами найкращим регіоном назвали Львівщину.

«На Львівщині, а у Львові зокрема, проводить системна робота з промоції інвестицій. І дуже приємно, що Львівщина стала першою саме за фактором відкритості до інвестицій. Це визнання того, що ми розуміємо своїх інвесторів, знаємо, як правильно з ними працювати. Це доказ нашої прагматичної, відкритої та прозорої роботи з ними, якої, на мою думку, немає більше в Україні», - зазначив Сергій Кіраль, начальник управління зовнішньоекономічних відносин та інвестицій. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі