• Головна
  • У Львові відбудеться п’ятий Весняний діловий Форум
11:41, 4 квітня 2013 р.

У Львові відбудеться п’ятий Весняний діловий Форум

Цьогоріч вп’яте Львів прийматиме міжнародний Весняний діловий форум. 19 квітня з’їдуться представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, провідних банківських установ та інституцій, девелоперського бізнесу, успішні підприємці, які зацікавлені в представленні своїх організацій та інвестиційних проектів потенційним партнерам. 

За словами організаторів, дискусії на Форумі розпочнуть з огляду міжнародних організацій. Також буде представлено сектор туризму та реальної економіки.

«Ми запросили німецького туроператора, який багато працює з Україною і який погодився оприлюднити свої міркування щодо львівського туризму. Також запросили «Турецькі авіалінії», які надзвичайно динамічно розвиваються і їх ній досвід в туристичній сфері мав би бути однозначно цікавим учасникам.

Друга панель буде торкатись загального стану економіки, де буде четверо досить різних доповідачів. Ключовим доповідачем буде Віктор Пинзеник», - зазначив Володимир Глащенков, керуючий партнер ТОВ «Юридична компанія «Ейч.Ді.Партнерз».

«Ми вже вп’яте будемо спільно проводити цей Форум. І для міста надзвичайно важливо, щоб у нас подібні заходи і події проводились і розвивались, оскільки розвиток галузі нової економіки, ділового туризму, є дуже важливим для забезпечення сталого розвитку міста, створення нових робочих місць, та, зрештою, промоції Львова як платформи, де можна в комфортних умовах обговорювати ті чи інші питання, обмінюватись ідеями», - зазначив Сергій Кіраль, начальник управління зовнішньоекономічних відносин та інвестицій.  

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Курси валют
Валюта
Купівля
Продаж
USD
40,85
40,88
EUR
44,09
44,12
PLN
10,07
10,11
Оголошення
live comments feed...