Львівська фотовиставка показала етапи становлення і зміцнення Чехії(ФОТО)

У Львівській політехніці відзначили 20-річчя незалежної Чехії

    З цієї нагоди у головному корпусі Національного університету  “Львівська політехніка” розгорнута тематична фотовиставка, яка зупинила миттєвості новітньої історії Чехії від січня 1993 року і до наших днів. Завітали на виставку і  генеральний  консул Чехії у Львові Давід Павліта і його дружину Мартіна. 

Львівська фотовиставка показала етапи становлення і зміцнення Чехії(ФОТО), фото-1

   «Чехословаччина і Чехія завжди була дружніми до українського народу. І зараз ця центральноєвропейська країна відкрита для нас. Як члени Євросоюзу чехи активно підтримує євроінтеграційні устремління України, створюють, зокрема, сприятливі умови для навчання українських  студентів.» - зазначив проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв'язків університету професор  Юрій Рашкевич

Проректор Львівської політехніки Юрій Рашкевич та  генеральний консул Чехії у Львові Давід Павліта  обговорили низку пропозицій і реальних проектів щодо активізації співпраці  науково-освітній сфері.

Львівська фотовиставка показала етапи становлення і зміцнення Чехії(ФОТО), фото-2

     Давід Павліта провів своєрідну екскурсію фотовиставкою, розповів про головні етапи становлення і зміцнення молодої європейської країни, про її економічний поступ, освіту, науку, культуру.

Варто зауважити, що 20 років тому демократична Чехословаччина мирно, цивілізовано поділилася на дві незалежні країни — Чехію  і Словаччину.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі