«Свобода» не має нічого спільного з Дмитром Донцовим?

На “Свободі слова” в Андрія Куликова першого квітня заступник Голови Верховної Ради України Руслан Кошулинський заявив, що у нього в робочому кабінеті є світлини Степана Бандери, Євгена Коновальця та Романа Шухевича.

Таким чином він намагався спростувати звинувачення регіоналки Олени Бондаренко у тому, що ідейним натхненником ВО “Свобода” є Дмитро Донцов. Саму партію вона назвала фашистською, неонацистською. При цьому Олена Бондаренко наводила цитати із праць Дмитра Донцова, в достовірності яких не слід сумніватися. На її думку, це мало би підтвердити, що українські націоналісти самі називали себе фашистами.

Анатолій Власюк у своїй публікації пише, що на жаль, Руслан Кошулинський належить до числа теж-“націоналістів”, про яких свого часу писав Провідник Всеукраїнської організації “Тризуб” імені Степана Бандери Василь Іванишин. Віце-спікер не перший і, мабуть, не останній, хто відхрещується від творчої спадщини Дмитра Донцова. Мабуть, комусь вигідно поділяти ідеологів українського націоналізму на “правильних” і “неправильних”.

«Русланові Кошулинському не вдалося гідно відповісти Олені Бондаренко. Добре, що йому прийшов на допомогу Олексій Гарань, якого навряд чи запідозриш у симпатіях до “Свободи”.» -пише Анатолій Власюк.

 Зрештою, він і сам про це сказав – як і про те, що насамперед історикам слід розбиратися, ким був Дмитро Донцов і що таке інтегральний націоналізм.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі