Реклама
10:05, 8 квітня 2013 р.

ЛЕОНІ – Ваш шлях до успіху!

Реклама

Адреса:

ТзОВ «ЛЕОНІ Ваерінг Системс УА ГмбХ», вул. Леоні, 1,

с. Нежухів, Стрийський р-н, Львівська обл., 82431, Україна

Телефон: (03245) 77-376 або (03245) 77-382 або 067 67 31 390

e-mail: [email protected], веб-сайт: www.leoni.com

 

Влітку 2012 року заводу «ЛЕОНІ» в Стрию виповнилося 10 років. Підприємство залишається одним із найбільших за капіталовкладенням та рівнем виробництва підприємств з іноземними інвестиціями на території Львівщини, а також яскравим прикладом тісної економічної, інвестиційної та науково-технічної співпраці між Україною та Німеччиною. У розбудову українського проекту було інвестовано понад 65 млн. євро. На заводі з високими європейськими стандартами виготовляють бортові електромережі для провідних світових автовиробників Opel, Porsche і VW. «ЛЕОНІ» було збудовано за рекордно короткий час (11 місяців). Підприємство розпочало роботу з трьома сотнями працівників, а сьогодні тут працює понад 5 000 чоловік (станом на березень 2013). Зараз підприємство активно працює над впровадженням нових проектів від VW, Audi та Lamborghini, а вже через кілька місяців, з огляду на загальний обсяг поступаючих замовлень від згаданих проектів, наш завод буде потребувати приблизно 500 додаткових працівників.

На заводі «ЛЕОНІ» знайшли можливість самореалізації і цікаву роботу мешканці Стрийщини, Дрогобиччини, Жидачівщини, Миколаївщини, Сколівщини, Долинського р-ну Івано-Франківської області, міст Борислава, Львова та Моршина. Підприємство надає сучасні та безпечні робочі місця, безкоштовний доїзд до місця праці (закуплені заводом 33 автобуси довозять людей на роботу по 29 маршрутах), пільгові обіди та медичне страхування.

Нові приміщення заводу облаштовані сучасним устаткуванням. Чисті та охайні робочі місця створюють приємну робочу атмосферу і дають змогу отримувати задоволення від роботи. ЛЕОНІ дотримується європейських принципів чесної і прозорої конкуренції, дбає про права працівників (охорона здоров’я, безпека праці, рівні можливості професійного зросту) і гарантує їм прозору нетіньову оплату праці з повним соціальним пакетом (оплачувані відпустки та лікарняні, пенсійне забезпечення).

З 1 лютого 2013 року погодинна оплата праці працівників на виробництві зросла на 10,2 % до 10,85 грн. Крім того, нараховується премія за якість та ефективність, яка становить приблизно 58% на основну зарплату. Взагалі ж, завод «ЛЕОНІ» в Стрию є одним із небагатьох підприємств, де усі працівники отримують заробітну плату вищу за розмір двох прожиткових мінімумів.

Наші працівники виконують завдання в командах, що забезпечує високу якість та ефективність роботи. На заводі діє 3-змінний графік роботи (І зміна: 7:00 – 15:30; ІІ зміна: 15:30 – 24:00; ІІІ зміна: 24:00 – 7:00) по одному тижню, при цьому оплата вечірніх (18:00-22:00) + 20% базової погодинної ставки; оплата нічних (22.00-06.00) + 35% базової погодинної ставки; оплата роботи у святкові і вихідні дні згідно із законодавством України про працю. На підприємстві 5-денний робочий тиждень з 24 календарними днями відпустки.

Як роботодавець ЛЕОНІ серйозно ставиться до громадської відповідальності і створює конкурентоспроможні умови праці, що стало важливим фактором успіху для підприємства та співпрацівників. Концерн зобов’язується перед суспіль­ством гарантувати своїм працівникам безпеку, стабільність і розвиток.

ЛЕОНІ комплексно підходить до вирішення завдань управління персоналом та виробничих питань, дбаючи не лише про економічну вигідність проекту. Підприємство навчає працівників, заохочує раціоналізаторські пропозиції (на заводі діє заохочувальна система винагород за інноваційні ідеї та пропозиції покращення продуктивності виробництва). До того ж ЛЕОНІ відкриває своїм працівникам перспективи професійного та кар’єрного зростання, пропонує кращим працівникам можливість навчання та стажування за кордоном. При пошуку керівників середньої ланки перевага надається в першу чергу працівникам підприємства - фахівцям, що формували свої професійні здібності на підприємстві і добре знають виробництво. Керівництво ЛЕОНІ з самого початку задекларувало, що кожна людина, яка прийшла працювати на завод ЛЕОНІ, незалежно від освіти, релігійних переконань та попереднього місця роботи, має можливість пройти шлях від простого робітника до керівника.

У 2009 році керівництво ЛЕОНІ шукало оперативні рішення для боротьби з світовою кризою: внаслідок впровадження нового проекту VW MoVo (моторні кабельні мережі для Фольксваґену) для ЛВС УА відкрились гарні перспективи, а наші спеціалісти отримали можливість переконати нового замовника в своїй професійності та надійності і завоювати довіру ще одного німецького автовиробника. В результаті, було створено майже 860 додаткових робочих місць, що суттєво збільшило загальну виробничу потужність української філії ЛЕОНІ.

Незважаючи на всі економічні потрясіння минулих років завод ЛЕОНІ в Україні наполегливо рухається в напрямку підвищення виробничої ефективності і покращення якості продукції. Стремління і постійна робота над самовдосконаленням вже дають видимі результати, як от значно краща оцінка з боку зовнішніх аудиторів і затвердження заводу в Україні для подальшої більш інтенсивної співпраці з всесвітньо відомими автовиробниками, продукція яких асоціюється з найвищими показниками якості у світовому масштабі, – мова йде про нові проекти від Porsche, VW та Lamborghini.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...