У львівських школах завершився «соціальний дисант»

Протягом декількох тижнів працівники Сихівського відділу соціальної роботи Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді здійснювали «соціальний десант» у навчальні заклади району. 

Проект охопив 7 шкіл Сихівського району. Участь у навчальних бесідах взяли 284 учні. Фахівці із соціальної роботи провели бесіди для школярів різних вікових категорій, зокрема, на такі теми: «Мій вибір – свідоме майбутнє» (10 класи), «Асоціальна поведінка серед молоді» (9 класи),  «Мотивація до навчання»(6 класи).

Для учнів старших класів окремо проведено коучинг на предмет створення, за допомогою бесіди й поведінки середовища, яке полегшує рух людини до бажаних цілей.

«Цим «десантом» ми прагнули навчити молодь ставити перед собою цілі та самостійно долати кризові ситуації. Ми надалі організовуватимемо такі акції та допомагатимемо молоді вирішувати найболючіші питання, з якими вони стикаються у повсякденному житті. Мати Тереза із Калькутти казала: «Кожному з нас може здаватися, що те, що ми робимо є лиш такою маленькою краплинкою, коли насправді, щоб відповісти на людське страждання, потрібен цілий океан. Втім, океан не складається ні з чого іншого, як з краплинок», - говорить Максим Годяк, начальник відділу соціальної роботи Сихівського району. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі