• Головна
  • Якою буде церемоніальна будівля на Янівському цвинтарі, - ВІЗУАЛІЗАЦІЯ
11:07, 8 грудня 2020 р.
Надійне джерело

Якою буде церемоніальна будівля на Янівському цвинтарі, - ВІЗУАЛІЗАЦІЯ

Минулого тижня у Львові обрали переможців Всеукраїнського відкритого архітектурного конкурсу на кращу проектну пропозицію церемоніальної будівлі на території Янівського цвинтаря. Проектований об'єкт покликаний забезпечити потребу гідного прощання із померлими для різних релігій та конфесій.

Як повідомив головний архітектор Львова Антон Коломєйцев, переможцями конкурсу обрали проєкт №180068 від команди Віктора Голубєва, Дмитра Райфшнайдера та Андрія Шебалдова з міста Хмельницького. Усі вони - випускники НУ "Львівська політехніка" та запропонували лаконічне й виразне рішення для об'єкта.

За словами Коломєйцева, Дмитро Райфшнайдер є одним із авторів набережної "Циганка" у Тернополі, яка здобула Гран-прі на Urban Awards 2019. Деякий час працював у Штутгарті, а потім з дружиною повернувся на Батьківщину, щоб застосовувати тут німецький досвід. Віктор Голубєв отримав архітектурну освіту в канадійському McGill University. Андрій Шебалдов здобув другу освіту в університеті Нойбранденбург у ФРН.

"Проект-переможець на Янівському цвинтарі передбачає формування простору між новим об’ємом та існуючою адміністративно-технічною будівлею вздовж вул. Шевченка. Сам новий об‘єкт по-дорослому стриманий у фасадному вирішенні і водночас достатньо сміливий в плані силуету. За рахунок продуманої геометрії та роботи світла інтер‘єр церемоніальної зали буде формувати відповідну образну атмосферу. Не останнє значення має і те, що проект буде адекватним з точки зору вартості", - зауважив головний архітектор Львова.

Проєктована будівля обслуговуватиме процеси поховань, як на Янівському так і на інших кладовищах Львова. Будівля забезпечуватиме функцію прощання із покійним, що може проводитися у світському форматі та у вигляді релігійного обряду.

Додамо, що друге місце й премію 60 тис. грн отримав проєкт №008828 авторського колективу Юрія Томища, Катерини Зінчук, Марії Павловської, Вікторії Линди та Володимира Палія зі Львова. А третє місце й 30 тис. грн - проєкт №304050 авторського колективу Володимира Дідюка та Андрія Дідюка зі Львова. Загалом у конкурсі взяло участь 28 учасників з різних міст, які подали 18 робіт.

Читайте також: Біля парку “Боднарівка” у Львові збудують багатофункційну 16-поверхівку, - ВІЗУАЛІЗАЦІЯ

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#новини Львова #львівські новини #цвинтар #Янівський #церемоніальна будівля #проєкт #будівництво #новобудова #інфраструктура #поховання
2,0
Високі оцінки користувачів за Корисність
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...