Львів зацікавив лідерів туристичного ринку

28 березня у рамках інфотуру Львів відвідали представники великих туроператорів з Франції. Про це повідомили в управлінні туризму ЛМР.

Минулого тижня зі Львовом особисто познайомилися великі туроператори з Франції, серед яких один з лідерів туристичного ринку – компанія «Thomas Cook». Для більшості з учасників інфотуру це перший візит до нашого міста. Основна мета такого заходу – продемонструвати можливості Львова як туристичного напрямку. Зокрема, відкрити архітектурну та культурну спадщину міста, а також його інфраструктурні можливості для прийому туристів.

«Хоч на сьогодні французькі туристи становлять лише незначну частину туристичного потоку до Львова, і Франція не є ключовим ринком для нас, ми вважаємо, що цей ринок має великий потенціал, особливо, у високому ціновому сегменті. А це саме те, що ми ставимо собі за мету – не лише збільшити кількість туристів, що відвідують Львів, але, головним чином, збільшити частку туристів, що здатні залишати у місті більшу кількість грошей та проживати у готелях вищої цінової категорії. На останній виставці ITB, що проходила на початку березня у Берліні, до стенду Львова підходили представники французького турбізнесу та цікавились, зокрема, творчістю Пінзеля – виставка його скульптур  у Луврі зробила для Львова хорошу промоційну роботу. Наша задача тепер – вчасно підтримати цю хвилю зацікавленості та продемонструвати, що ще ми маємо цікавого для туристів. А маємо ми дуже багато – залишилось лише відкрити це все для світу», - зазначає Надія Радіоненко, начальник управління туризму ЛМР. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі