Оркестр «IL MOSAICO» виступить у Львівській філармонії

Швейцарський молодіжний оркестр «IL MOSAICO» під диригуванням Германа Остендарпа та львівський піаніст Андрій Драган виконають для львів’ян відомі твори європейських композиторів.

Оркестр «IL MOSAICO» - один з провідних молодіжних оркестрів Швейцарії. У листопаді 1998 року колектив отримав нагороду за видатну постановку в галузі класичної музики на Міжнародній конференції Боденського озера, а в травні 2000 року здобув першу нагороду у номінації «Симфонічні оркестри» на Швейцарському конкурсі молодіжних оркестрів. В широкий репертуар колективу входять твори усіх стилістичних епох, проте особлива увага надається сучасній музиці. Оркестр активно співпрацює з різними молодіжними музичними колективами.

Львівський піаніст Андрій Драган виступає у Європі, США та Японії із сольними концертами та у супроводі симфонічних оркестрів, зокрема, Львівського академічного оркестру під диригуванням Заслуженого артиста України Яреми Колесси, оркестру «Віртуози Львова» під диригуванням Заслуженого діяча мистецтв Сергія Бурка, оркестру «INSO-Львів» під диригуванням Гунгарда Маттеса, оркестру «IL Mosaico» пд. Диригуванням Германа Остендарпа, симфонічного оркестру Базельської академії під диригуванням Томаса Фюрі та інших.

Концерт, який музиканти виконають у Львові, складається з творів найяскравіших композиторів XVIII-XIX століття. Зокрема, до програми входять концерт для фортепіано з оркестром № 5 мі-бемоль, відомий як «Імператор»,  написаний Бетховеном між 1809 і 1811 роками у Відні, а також концерт, присвячений ерцгерцогові Рудольфу Австрійському, покровителю і учневі Бетховена. У блискучому розвитку останнього твору виникають характерні бетховенські контрасти: міць і ніжність, сила і спокій.

У концерті також прозвучить Симфонія № 8 сі-мінор Франца Шуберта. Твір був написаний у 1822 році і містить дві завершені частини, замість традиційних для класичного циклу 4-х. Через це симфонія отримала назву «Незакінчена».

Любителі музики, безумовно, згадають під час концерту звуки вальсу «Казки Віденського лісу», автором якого є славнозвісний «король вальсу» австрійський композитор Йоган Штраус.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі