• Головна
  • Львівська міськрада не контролює якість та безпеку перевезень на маршрутках - прокуратура
17:00, 28 березня 2013 р.

Львівська міськрада не контролює якість та безпеку перевезень на маршрутках - прокуратура

Львівська міськрада не контролює якість та безпеку перевезень на маршрутках. До таких висновків дійшла прокуратура Львова після відповідної перевірки роботи департаменту житлового господарства та інфраструктури міськради.

З’ясовано, що посадовці департаменту неналежно виконують покаладені на них обов’язки щодо контролю за безпекою та якістю послуг із перевезень пасажирів на автобусних маршрутах.

Зокрема, встановлено, що підприємства-перевізники без погодження з ЛМР вносять зміни у паспорти маршрутів, а у подальшому здійснюють перевезення не за затвердженими міськрадою схемами маршрутів. Крім цього, частина перевізників використовує не таку кількість транспортних засобів, як це передбачено укладеними з ЛМР договорами. Почастішали випадки травмування осіб у дорожньо - транспортних пригодах з вини водіїв ліцензованого пасажирського автотранспорту.

Водночас реагування з боку посадових осіб вказаного департаменту відсутнє, оскільки останні не відслідковують порушень, допущених підприємствами-перевізниками, не ініціюють перевірок їх роботи та дотримання ними ліцензійних умов і загалом не володіють інформацією про реальний стан перевезень у Львові.

З огляду на викладене, прокуратурою Львова внесено подання Львівському міському голові, в якому поставлено вимогу усунути виявлені порушення та притягнути до відповідальності винних посадових осіб департаменту житлового господарства та інфраструктури.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...