• Головна
  • Державне казначейство - це, по суті, банк, який повинен обслуговувати, - Іщук
14:59, 28 березня 2013 р.

Державне казначейство - це, по суті, банк, який повинен обслуговувати, - Іщук

Проблеми бюджетної сфери органів місцевого самоврядування одні із найболючіших для голів рад. Вже декілька років казначейство і влада не можуть прийти до спільного знаменника.

Під час свого виступу на Львівському форумі директор департаменту фінансової політики Олег Іщук наголосив, що вже більше 4 років міста мають проблеми із виконанням Держказначейством платіжних доручень.

«Коли у 1991 році Бюджетний кодекс був прийнятий, ми з жахом побачили, що казначейське обслуговування повністю розповсюджене на місцеві бюджети. Для на тоді стало зрозуміло, що це є початком кінця місцевого самоврядування, яке по суті, зараз перебуває в стагнації, тому що вийшло стільки підзаконних актів до бюджетного кодексу, що практично перетворило такий орган як державне казначейство у, фактично, орган виконання місцевих бюджетів. Як можна було кошти громади кинути в один котел з державним та обласним бюджетами?

Вже 4 чи 5 років є проблеми з виконанням наших платіжних вимог. А у минулому році проблеми почались всередині літа. І на кінець року в нас  виникло 28 млн невиконаних платіжних доручень. Це десятиденні надходження до міського бюджету. Ми винні гроші за виконані роботи. Організації чекають на ці гроші, це заробітна плата робітників. І ця ситуація продовжується і в цьому році», - зазначив Олег Іщук, директор департаменту фінансової політики.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...