
15:06, 16 листопада 2020 р.
Надійне джерело
У ЛОДА показали, який вигляд має відремонтована дорога Ясенів - Золочів, - ФОТО
16 листопада завершили ремонт на дорозі Ясенів - Золочів та відкрили її для проїзду транспорту у районі села Підгірці. Залишилося лише облаштувати узбіччя, нанести розмітку та поставити дорожні знаки.
Як повідомили у пресслужбі Львівської ОДА, автодорога Ясенів - Золочів з'єднує дві важливих автотраси Київ - Чоп та Тернопіль-Львів (Рава-Руська). З державного бюджету на ремонт 8 кілометрів цієї дороги виділили 40 мільйонів гривень. Підрядником стала організаціє ТзОВ "Онур Конструкціон Інтернешнл".
Зазначимо, що дорога Ясенів - Золочі проходить через популярні туристичні об'єкти. У ЛОДА переконані, що її реконструкція збільшить потік туристів до Підготецького та Золочівського замків.
Нагадаємо, що 15 листопада близько 21:30 на вулиці Шевченка у Мостиськах сталася дорожньо-транспортна пригода. Водій авто Toyota на швидкості вилетів на зустрічну смугу та зіткнувся з автомобілем Opel.
Читайте також: Як львів’янка 13 років виховує сина з аутизмом та чому місту потрібен будинок підтриманого проживання
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
10:40, 9 липня
21:36, 3 липня
21:36, 3 липня
16:55, 2 липня
10:32, 3 липня
live comments feed...
Коментарі