
13:38, 15 березня 2013 р.
На вул Замарстинівській трамвай повторно зійшов з рейок, - ЛКП «Львівелектротранс»
На вул Замарстинівській трамвай повторно зійшов з рейок. Як повідомили в ЛКП «Львівелектротранс», трамвай зійшов з рейок на вул.Гайдамацькій.
«Ситуація з рухом трамваїв складна. Трамваї, що зійшли з рейок, поки стоять. На вул Замарстинівській трамвай повторно зійшов з рейок. На місцях працюють аварійні бригади», - розповів Олег Білокурий, заступник директора з руху ЛКП «Львівелектротранс».
Нагадаємо, як інформував раніше Олег Білокурий, зійшли з рейок трамваї і не курсують, - вул Замарстинівська (маршрут №6), вул Ст.Бандери (не курсують трамваї №1 та 2) та біля ТЦ «Магнус» (маршрут №6).
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
12:14, 19 червня
10:06, 18 червня
2
14:41, 17 червня
150
10:37, 11 червня
13
21:02, 13 червня
