Новини компаній
17:54, 7 вересня 2020 р.

Брендування авто у Львові

Новини компаній

Реклама – рушій торгівлі. Саме цей вислів, якому є вже кілька десятків років, як і раніше, залишається надзвичайно актуальним і в сучасних умовах. Активно розвиваючись, цей сегмент менеджменту намагається розробляти більш нові та досконалі формати подачі актуальної інформації. Одним із дієвих напрямків можна вважати брендування авто.

брендування авто Львів

брендування авто Львів

Процес його виконання передбачає зовсім невеликі фінансові затрати та використання сучасних синтетичних матеріалів. Його суть полягає в нанесенні на кузов транспортного засобу спеціального покриття. Така плівка на машину використовується у різному форматі, кольорі, та може мати всілякі за тематикою надписи чи зображення.

Таким чином, оклейка авто буде корисною для:

 • власників таксі;
 • тих, хто замається різними перевезеннями;
 • керівників різних компаній, кому потрібне просування бренду чи послуг.
поклейка плівки на авто львів

поклейка плівки на авто львів

Оклейка автомобіля плівкою Львів: ціна питання та ефективність дії

Якщо вивіски, листівки, оголошення та інші види подачі інформації постійно потребують нових фінансових вливань, то реклама на авто в кінцевому результаті вартує зовсім небагато. Адже це той самий випадок, коли у справу вкладаються один раз, а користуються нею протягом довгого часу. До речі, якщо порівнювати її с будь-якою зовнішньою рекламою, то переваги брендування автомобілів будуть цілком очевидними.

реклама на авто львів

реклама на авто львів

Головне у цій справі – відповідальний підхід до самого процесу. Оклейка авто плівкою має виконуватися досвідченими спеціалістами – лише в цьому випадку може бути гарантована ефективність проведених робіт. Окрім цього, велику увагу варто звернути на наступне:

 • поклейка плівки на авто не повинна відбуватися там, де часто спостерігається механічне навантаження;
 • колір матеріалу для приклеювання бажано вибирати в контрастному співвідношенню з кольором кузова машини;
 • поклейка плівки на авто, на якій зображені надписи, назви сайтів, номери телефонів має проводитися на найбільш помітних місцях;
 • найкращий сегмент для розміщення важливої інформації – приблизно на рівні очей людини – саме так вона буде сприйматися дієво.
брендування автомобілів львів

брендування автомобілів львів

Поклейка авто плівкою Львів: основна технологія брендування

Перш за все, варто зазначити, що весь процес не займає багато часу, і це теж є однією з переваг даного напрямку. Зазвичай він проводиться протягом кількох годин, і часто відбувається у присутності самого замовника. Поклейка авто плівкою, ціна якої залежить від вибраного матеріалу та його кількості, якісно проводиться у нашій компанії. Ми маємо надзвичайно гарне обладнання, використовуємо лише новітні матеріали від сучасних виробників, і маємо достатньо досвіду у такій роботі.

Поклейка оракал та інших видів плівки відбувається за такою схемою:

 • спочатку робляться виміри тих місць, де планується проведення робіт;
 • розробка дизайну – вона відбувається за участю самого замовника;
 • друк – зазвичай він відбувається на вініловій плівці, щоб поклейка плівки на авто Львів була більш стійкою, матеріал можна доповнити ламінованим покриттям – всі ці нюанси попередньо обговорюються із замовником;
 • поклейка авто – цей момент вимагає великої точності, оскільки тут надзвичайно важливо не допустити нерівностей, перекосів та інших неточностей.

Якщо вам потрібно зробити наклейки на авто Львів – РК "Промоекспрес" завжди готова підійти до цього питання з великою відповідальністю та гарантує вам якісний ефект. 

Наш сайт: https://promoexpress.com.ua/

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Високі оцінки користувачів за Достовірність
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Курси валют
Валюта
Купівля
Продаж
USD
38,50
38,58
EUR
41,80
41,90
PLN
9,63
9,70
Оголошення
live comments feed...