• Головна
  • “Міс Львів 2020”: переможниця розповіла про закулісся конкурсу краси
16:07, 20 серпня 2020 р.

“Міс Львів 2020”: переможниця розповіла про закулісся конкурсу краси

Фото - з відкритого доступу

Фото - з відкритого доступу

Жорсткий відбір, сильна конкуренція та постійна робота над собою - з усім цим люди порівнюють конкурси краси в Україні. Журналістка 032.ua поспілкувалася з переможницею “Міс Львів - 2020” Юлією Гоцак, яка розповіла про невідоме закулісся та етапи підготовки до конкурсів краси.

18-річна Юлія Гоцак у 2020 році стала головною красунею міста та отримала титул “Міс Львів - 2020”. Вона - майбутній фармацевт та студентка Львівського національного медичного університету.

18-річна Юлія Гоцак. Фото - instagram.com/yulia__hotsak

18-річна Юлія Гоцак. Фото - instagram.com/yulia__hotsak

Чи йшла ти до своєї мети з дитинства?

Так. Я займаюся моделінгом з 12 років. Мені подобається усе, що пов’язане з показами та фотозйомками. У цю модну течію я вирішила піти сама. У дитинстві я була дуже здібною дитиною, адже займалася і танцями, і гімнастикою, навіть вишивала бісером. Вишиваю бісером я і зараз, сьогодні це - ікона.

Чи говорили тобі в дитинстві, що гарна?

Звісно. Мої батьки мене завжди підтримували. Я чула компліменти від усіх друзів, знайомих та родини.

Розкажи про свою кар’єру моделі. Як там було?

Я не скажу, що було складно, але було непогано. Стресові зйомки, звичайно, були. Були і зйомки, які тривали від 3:00 ночі до 17:00. На конкурсі “Міс Львів-2020” була зйомка, коли ми мали прокидатися о 3:00. Тоді вона тривала до 8:00.

Як ти потрапила на конкурс краси у Львові?

Це була мрія мого дитинства. Я, як і всі дівчата, дивилася по телевізору різні дефіле та покази. Коли мені виповнилося 18 років, то я подумала, що вже час іти. Анкету на конкурс краси “Міс Львів -2020” я заповнила, їдучи в трамваї. Я не була впевнена на 100%, що стану однією з учасниць.

Де ти знайшла анкету на участь в конкурсі краси?

Я давно була підписана на сторінку в Іnstagram “Міс Львів”. Тоді там вийшло оголошення, що розпочинається набір нових учасниць. В анкеті не було нічого складного, звичайні питання. До того ж, треба було надіслати свої фото у повний зріст. Я додала декілька фото, де я з мінімальним макіяжем. Це фото в повний зріст, в профіль та світлину в купальнику.

Як тобі повідомили, що ти стала учасницею?

Через деякий час мені написала помічниця директорки конкурсу “Міс Львів” - Ніка. Вона сказала, що я пройшла, і запросила на подальший онлайн-кастинг. Тоді ми спілкувалися по відеозв’язку в соціальній мережі Instagram. А за два тижні була ще одна співбесіда в офісі з директоркою конкурсу. У 2020 році ми пройшли два відбори, аби стати учасницями головного конкурсу краси. Через пандемію, я не бачила інших конкурсанток до моменту підготовки перед конкурсом, адже співбесіди нам назначали у різний час.

Переможниця конкурсу краси "Міс Львів-2020" - Юлія Гоцак. Фото - instagram.com/yulia__hotsak

Переможниця конкурсу краси "Міс Львів-2020" - Юлія Гоцак. Фото - instagram.com/yulia__hotsak

Як проходили репетиції перед початком конкурсу? Як ти до них готувалася?

Підготовка до конкурсу краси тривала більше 1 місяця, тому на нас всі дивилися прискіпливо. Я навіть писала пост, де чітко описувала, як має виглядати дівчина, що потрапила на такий конкурс. Звичайно, ти маєш щодня викладатися на 100 відсотків, починаючи від чистого одягу, що підкреслюватиме твою фігуру, до охайно вкладеного волосся та мінімального макіяжу на обличчі.

Чи були дівчата, які не слідкували за собою та не дотримуватися цих правил?

Звичайно, що такі дівчата були. Я гадаю, в усіх конкурсах краси такі конкурсантки є. Напевне судді цього не бачили, адже не на всіх репетиціях вони були присутні. До того ж, там, де можна було “похалявити”, дівчата так і робили. У кінці такі учасниці не зайняли призових місць. Нагороди отримували лише ті, що наполегливо працювали і слідкували за собою.

Як відбувається процес підготовки до конкурсу краси?

Як такого дня підготовки у нас не було. Наші репетиції були щодня протягом двох тижнів. У середньому один репетиційний день тривав 3 - 5 годин. Хід тренувань залежав повністю від нас, рівня підготовки конкурсанток, цілісності картинки та інших факторів. Дефілювати нас усіх вчили тренери та хореографи, щодня нам давали нові рекомендації.

З усього етапу підготовки до конкурсу я найбільше хвилювалася при знайомстві із жюрі, яке нас оцінювало. У той день ми мали зйомку, записували наш вихід у вечірніх сукнях в готелі Edem Resort. Тоді ми і познайомилися з суддями, які задавали нам різні запитання, серед них були і провокаційні. Скоріш за все, у цей день судді і визначили дівчат, які отримають призові місця у конкурсі “Міс Львів-2020”.

Як ти готувалася до конкурсу краси? Розкажи про свої щоденні ритуали.

Щоб зайняти якесь місце в конкурсі чи перемогти, дівчата однозначно повинні слідкувати за собою - за своїм зовнішнім виглядом, фізичним та психологічним здоров’ям. Майбутні конкурсантки повинні бути морально налаштовані на непрості умови. Я ж завжди слідкую за собою. Мені худе тіло передалося генетично, але все ж таки я намагаюсь правильно харчуватися та займатися спортом. Ви навіть не уявляєте, як щоденний біг може змінити вашу фігуру усього за місяць.

Чи є ця конкуренція всередині колективу між конкурсантками?

Конкуренція завжди є. Звичайно, якщо колектив хороший, то спілкування з дівчатами налагодиться. Моменти конкуренції найчастіше проявлялися на подіумі. До прикладу, коли ми ходили по парах в дефіле, то кожна дівчина намагалася якось привернути увагу нашого хореографа. Деякі бігли попереду, намагалися показати свої здібності та привернути увагу. Я часто чую історії, що на конкурсах краси дівчата одна одній голки у підбори насипають, але на “Міс Львів - 2020” таких випадків не було.

Ти вже пройшла один етап конкурсі краси “Міс Україна -2020”. Чи готова ти до подальшої конкуренції вже на більш серйозному етапі?

Я гадаю, що готова. Адже, якщо я у Львові змогла перешкоди подолати, то подолаю їх і на головному конкурсі краси України. “Міс Львів - 2020” додав мені впевненості, як і кожній дівчині, що отримала призове місце. На конкурсі я переборювала себе щодня, під час усіх зйомок, коли на мене були налаштовані фотокамери, коли безліч людей на мене дивилися. У деяких випадках у мене не виходило почуватися впевнено, але я швидко збиралася і продовжувала йти далі.

Як це - прокинутися “Міс Львів 2020”? Що змінилося на наступний день?

Спочатку збільшилася кількість підписників в Instagram. Також мені почали надходити різні рекламні пропозиції. Навіть у перший день на вечірці до мене підходили та пропонували стати амбасадором львівської доставки суші. На наступний день було дуже багато дзвінків та привітань від різних людей. Звичайно, я буду приймати рекламні пропозиції, адже це була одна із моїх цілей. Я йшла на конкурс для того, щоб про мене почули та дізналися більше.

Переможниця конкурсу краси "Міс Львів-2020" - Юлія Гоцак. Фото - instagram.com/yulia__hotsak

Переможниця конкурсу краси "Міс Львів-2020" - Юлія Гоцак. Фото - instagram.com/yulia__hotsak

Який досвід тобі дала участь в конкурсі краси “Міс Львів-2020”?

Я зрозуміла, що люди про мене набагато кращої думки, ніж я сама. Я була трішки не впевнена, гадала, що не отримаю навіть призового місця. Я думаю, що на мою невпевненість вплинули комплекси з дитинства. Коли мені було 12 - 14 років, я була найвищою у своєму класі, вищою ніж хлопці. З цього приводу я дуже комплексувала та “горбилась”. Коли стала трішки старшою, то зрозуміла, що зріст - це мій великий плюс.

Що б ти порекомендувала дівчатам, які хочуть стати учасницями конкурсу краси?

Я б порадила їм бути трішки впевненішими, адже тоді впевненості мені значно бракувало. Також хочу, щоб майбутні конкурсантки вірили у себе, незалежно від того, чи їх підтримують батьки, друзі та інші люди. Щодня учасниця має “витискати” з себе 100% та працювати над своїми перевагами і недоліками.

Нагадаємо, що нещодавно у Музеї народної архітектури та побуту імені Климентія Шептицького своє 110-річчя відсвяткувала зовсім не людина, а… бойківська хата. Зроблена без жодного цвяха та зібрана наче лего, вона передавалася з покоління в покоління лише зятям. Журналістка 032.ua побувала у “Шевченківському гаю” та дізналася про цікаві факти щодо бойківського житла.

Читайте також: “Беларусы не церпяць”: мешканка Білорусі у Львові розповіла, якою стала країна за часів Лукашенка

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Юлія Гоцак #переможниця конкурсу "Міс Львів - 2020" #конкурс "Міс Львів - 2020" #закулісся конкурсу краси #новини Львів #новини Львова
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...