
11:36, 20 серпня 2020 р.
Надійне джерело
У дитячо-юнацьких спортшколах Львова введуть посади юрисконсультів

Фото: @sctgrhm
20 серпня у Львові погодили введення нової посади до штатних розписів дитячо-юнацьких спортивних шкіл комунальної форми власності. Йдеться про посаду юрисконсульта при установі.
Як передає 032.ua, відповідне рішення погодили на засіданні виконкому Львівської міськради. Штатні розписи планують змінити уже з 1 вересня 2020 року. Видатки на утримання відповідних працівників виплачуватиме управління спорту міста.
Посади юрисконсультів вводять у всіх комунальних закладах міста, відповідно до законодавства. Ці люди забезпечуватимуть юридичний супровід установ та проводитимуть публічні закупівлі у закладах.
Нагадаємо, раніше посаду юрисконсульта ввели у школах Львова з аналогічною метою - проведення закупівель на Prozorro.
Читайте також: Популярні курорти біля моря в Україні: як доїхати зі Львова та скільки це коштує
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Лікування алкоголізму Львів: ТОП 7 переваг від фахівців наркологічної клініки "Рецена"
Новини компаній
17:00
Оголошення
20:28, 16 грудня
20:28, 16 грудня
20:28, 16 грудня
18:44, 12 грудня
20:28, 16 грудня