• Головна
  • Жорстокі розваги мисливців на Львівщині: нелюди вбили самиць свиней
12:14, 5 березня 2013 р.

Жорстокі розваги мисливців на Львівщині: нелюди вбили самиць свиней

 В угідді Лучицях браконьєри застрелили двох свиней, які ось-ось мали опороситися. Одну із самиць, уже поранену, нелюди гнали, поки не вбили. Лісова охорона застала порушників, коли вони вже патрали свою здобич, а довкола на снігу були розкидані ембріони.

Браконьєрів упіймали біля будинку на хуторі неподалік лісу. Мисливці якраз вительбушили самиць. Видовище вразило лісників. Біля розчленованих свиней було розкидане їхнє ненароджене потомство. Одна льоха виношувала чотирьох малюків. Інша — вісьмох.

Василь Мельник, майстер Сокальського лісництва вражений картиною.

"Знищилось ціле стадо, ціле поголів’я, 14 штук. 12 поросят і дві самки великі. Ті самки вже тут тримались, пару років тримались. Виводили і поросята, і корма ми завозили. Якраз приїхали, то найшли по крові. Їх там розстріляли одну, а тут, там 28 квартал — одну, а там, у 34-му добили другу. Одну льоху браконьєри поранили. Тварину, що стікала кров’ю, переслідували кілька кілометрів. Врешті решт порісна свиня не витримала і знесилена впала. Мисливці її добили. Хтось в окрузі почув постріли і повідомив лісову охорону. На місці злочину заскочили чотирьох чоловіків. Троє втекли, та їх міліція упіймала в найближчому селі."- каже Василь Мельник

Один із підозрюваних від усього відхрещується.

"Я фактично не полював. Я тут на рогу лісу зустрів хлопців. Попросили мене підвезти. Ну, чо ж не підвезу, на базу їхню. І там ще по дорозі випив з ними 100 грам, більше нічого не пам’ятаю. " - підозрюваний Андрій Антонюк.

За неофіційною інформацією, в ловах брали участь підприємці й лікарі. Свою причетність до загибелі диких свиней заперечують.

У міліції кажуть — браконьєри переважно люди заможні, вони часто уникають покарання за порушення правил полювання. Проте, запевняють правоохоронці — не цього разу. Вже розпочате кримінальне провадження.

"Вони говорять, що вони ходили на лиса. Туди просто підійшли. Кабани лежали, і ми до того нічого не маєм. А їм задають питання: а як вас затримали. Вони просто відхрещуються. Вже адвокатів понаймали. Хочуть уникнути відповідальності, но їм того не вдасться. Сезон полювання на диких свиней вже закінчився." -каже заступник керівника Сокальського РВ міліції Володимир Звадюк

Та браконьєри порушили не тільки юридичний закон, а й моральний. Серед мисливців існує заборона на відстрілювання самиць.

" Не можна стріляти самку. Самка завжди йде перша. В стаді самка йде перша. Так щоб весною, знищити ціле стадо. Такого я не пам’ятаю." - каже Василь Мельник, майстер Сокальського лісництва

Згідно з Кримінальним кодексом, суд може накласти штраф на браконьєрів, або ж позбавити їх волі на 5 років. Це за умови, що вину мисливців доведуть і ніхто в системі правосуддя не піддасться корупційній спокусі.Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...