Краса вихідного дня: у Львівському ботанічному саду зацвіли лілійники, - ФОТО

Фото - з відкритого доступу
Фото - з відкритого доступу

У ботанічному саду Львівського національного університету ім. Івана Франка зацвіли яскраві лілійники. На сторінці саду показали неймовірну колекцію квітів. 

Як повідомили в пресслужбі Львівського ботанічного саду, півонії вже відцвіли, але естафету швиденько підхопили лілійники. 

"Справді, кожна квітка лілійника, зазвичай, цвіте лише один день, за що рослина і отримала свою наукову назву «Hemerocallis», яка з грецької означає «краса на день». Однак, на квітконосах утворюється безліч бутонів, тому процес квітування рослини є безперервним і тривалим, – впродовж одного-двох місяців. …Тож, поспішаймо жити і милуватися красою, бо вік – короткий", - наголосили в пресслужбі. 

Колекція лілій у Львівському ботанічному саду. Фото - www.facebook.com/botsad.lnu Колекція лілій у Львівському ботанічному саду. Фото - www.facebook.com/botsad.lnu Колекція лілій у Львівському ботанічному саду. Фото - www.facebook.com/botsad.lnu Колекція лілій у Львівському ботанічному саду. Фото - www.facebook.com/botsad.lnu Колекція лілій у Львівському ботанічному саду. Фото - www.facebook.com/botsad.lnu Колекція лілій у Львівському ботанічному саду. Фото - www.facebook.com/botsad.lnu Колекція лілій у Львівському ботанічному саду. Фото - www.facebook.com/botsad.lnu Колекція лілій у Львівському ботанічному саду. Фото - www.facebook.com/botsad.lnu Колекція лілій у Львівському ботанічному саду. Фото - www.facebook.com/botsad.lnu Колекція лілій у Львівському ботанічному саду. Фото - www.facebook.com/botsad.lnu Колекція лілій у Львівському ботанічному саду. Фото - www.facebook.com/botsad.lnu Колекція лілій у Львівському ботанічному саду. Фото - www.facebook.com/botsad.lnu Колекція лілій у Львівському ботанічному саду. Фото - www.facebook.com/botsad.lnu Колекція лілій у Львівському ботанічному саду. Фото - www.facebook.com/botsad.lnu Колекція лілій у Львівському ботанічному саду. Фото - www.facebook.com/botsad.lnu Колекція лілій у Львівському ботанічному саду. Фото - www.facebook.com/botsad.lnu Колекція лілій у Львівському ботанічному саду. Фото - www.facebook.com/botsad.lnu Колекція лілій у Львівському ботанічному саду. Фото - www.facebook.com/botsad.lnu Колекція лілій у Львівському ботанічному саду. Фото - www.facebook.com/botsad.lnu Колекція лілій у Львівському ботанічному саду. Фото - www.facebook.com/botsad.lnu Колекція лілій у Львівському ботанічному саду. Фото - www.facebook.com/botsad.lnu Колекція лілій у Львівському ботанічному саду. Фото - www.facebook.com/botsad.lnu Колекція лілій у Львівському ботанічному саду. Фото - www.facebook.com/botsad.lnu Колекція лілій у Львівському ботанічному саду. Фото - www.facebook.com/botsad.lnu Колекція лілій у Львівському ботанічному саду. Фото - www.facebook.com/botsad.lnu

Нагадаємо, що щойно у Львові послабили карантинні заходи, одразу з’явилася маса цікавих подій. Сайт 032.ua підготував добірку найцікавіших із них, які можна відвідати до кінця цього тижня, з 6 по 12 липня.

Читайте також: Відпустка під час пандемії: куди та за скільки полетіти за кордон українцям у 2020 році

Матеріал підготовлено на основі повідомлення у Facebook ботанічного саду ЛНУ ім. Івана Франка. 

ботсад ЛНУ Львів зацвіли лілії Львівський ботанічний сад лілії
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі