• Головна
  • Майже в кожному ізоляторі тимчасового тримання порушуються права людей – прокуратура
10:27, 3 березня 2013 р.

Майже в кожному ізоляторі тимчасового тримання порушуються права людей – прокуратура

У Львові призупинено діяльність 35 кімнат для затриманих та доставлених чергових частин та 5 ізоляторів тимчасового тримання органів внутрішніх справ. Це наслідок перевірок прокуратури у Львівській області щодо дотримання конституційних прав затриманих та ув’язнених, забезпечення матеріально-побутових та медико-санітарних умов їх тримання, запобігання катуванням у кімнатах для затриманих та доставлених чергових частин, а також ізоляторах тимчасового тримання міськрайвідділів внутрішніх справ.

Майже в кожному ІТТ виявлено суттєві порушення вимог законодавства та відомчих нормативних актів щодо режиму, умов тримання, медико-санітарного забезпечення затриманих, взятих під варту та засуджених осіб.

Відтак, за результатами перевірок упродовж мунулого та поточного років з метою приведення у відповідність з вимогами Європейської конвенції проти катувань закрито 35 кімнат для затриманих та доставлених чергових частин та 5 ізоляторів тимчасового тримання. На даний час ще в 4 проводяться службові перевірки.

Загалом за наслідками вказаних перевірок на вимогу прокурорів 10 службових осіб притягнуто до дисциплінарної відповідальності.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...