
18:08, 24 червня 2020 р.
Надійне джерело
Близько 80 сортів півоній квітнуть у Ботсаду Франкового університету, - ФОТО

Фото: harbuz.info
У червні у Ботанічному саду Львівського університету ім. І. Франка, що на вулиці Черемшини 44, квітнуть півонії. Їх налічується безліч сортів.
Про це повідомили на Facebook-сторінці Ботсаду. Перші сорти півоній з’явились у ХVІ столітті у Китаї. Там ця рослина відома з давніх часів. Її вирощування вважалося "священною справою". У Європу китайські сорти потрапили в кінці XVII століття. Популярними вони стали у Франції, де розпочалась робота зі створення нових сортів.
Наразі вивели понад 5000 сортів півоній. Квітки їх великі. Мають забарвлення білого, жовтого, жовтогарячого, рожевого і червоного кольорів з відтінками. У Ботсаду Львівського університету квітне близько 80 сортів цих рослин.
У період карантину у Ботанічному саду Львівського університету ім. І. Франка не проводять дні відкритих дверей. На сторінці ж ботсаду у Facebook регулярно публікують атмосферні фото, щоб всі охочі могли насолоджуватися красою.
Зазначимо, у червні у Ботанічному саду Львівського університету ім. І. Франка, що на вулиці Черемшини 44, розквітла незвична магнолія.
Читайте також: Із 1 липня в Україні підвищать прожитковий мінімум: як зміняться соціальні допомоги та виплати
За інформацією на Facebook-сторінці Ботсаду
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
21:36, 3 липня
21:36, 3 липня
15:49, 10 липня
10:40, 9 липня
10:32, 3 липня
live comments feed...
Коментарі