• Головна
  • Армія для обраних: на весняному призові лише один з 25 юнаків зможе потрапити на службу
10:57, 22 лютого 2013 р.

Армія для обраних: на весняному призові лише один з 25 юнаків зможе потрапити на службу

Призовна кампанія «Весна-2013» цього річ матиме свої особливості. Юнаки тепер будуть відбувати військову службу недалеко від рідного дому, але і потрапити в армію стало складніше. Про це розповів обласний військовий комісар полковник Володимир Щур.

 За його словами, основною особливістю призову юнаків на строкову військову службу цієї  весни можна назвати територіальний принцип комплектування військових частин та підрозділів. Це означає, що мешканці Львівщини служитимуть у Західному регіоні України. Або на території самої Львівської області, або у сусідніх із нею. Така ж картина й для інших територіальних утворень країни.

 Окрім того, на військову службу зможе тепер потрапити лише один з 25 призовників. Загалом призовний ресурс області складає понад 20 тисяч юнаків. Проте з цієї кількості юнаків доведеться відібрати лише 800 придатних до військової служби кандидатів. Зважаючи на незначні обсяги призову, можна стверджувати, що в теперішню та наступні призовні кампанії до війська підуть практично ті юнаки, які особисто виявили бажання служити та мають до цього хист.

 Полковник Володимир Щур розповів також, кого не братимуть на військову службу. Відтак, на укомплектування військ не скеровуватимуться призовники, які не мають базової загальної середньої освіти, мають низькі морально-ділові якості, перебувають на обліку в органах внутрішніх справ за антигромадську поведінку, зловживання алкоголем чи вживання наркотичних речовин та яким під час призову встановлено захворювання за двома і більше статтями згідно з рекомендаціями Центральної військово-лікарської комісії Збройних Сил України.

 Стартує цьогорічна призовна кампанія 1 квітня. А вже 7-8 квітня до війська будуть відправлені перші партії новобранців. Завершиться комплектування військ молодим поповненням 25-28 травня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...