• Головна
  • Інвестори прагнуть, щоб ділянка під будівництво арени була не проблемною
15:33, 20 лютого 2013 р.

Інвестори прагнуть, щоб ділянка під будівництво арени була не проблемною

У Львові готуються до чергової події Європейського рівня. Компанія «ДеВіжн» , яка реалізує проект «Арена у місті Києві» має обов’язок проведення проектних і будівельних робіт в чотирьох містах України. Сьогодні на сесії міської ради представник компанії висловила позицію інвестора щодо вибору земельної ділянки для будівництва арени у Львові.

«Я з великою повагою ставлюсь до того, що питання побудови цієї арени розглядається і докладаються всі зусилля для того, щоб була виділена земельна ділянка, яка буде максимально сприятливою, і на якій ми максимально швидко зможемо побудувати арену. Строки будівництва уже є критичними. Тільки на проектні роботи нам потрібно 5-6 місяців, і на стадії робочої документації також 6 місяців.

Яка б не була вибрана ділянка, я хочу звернути увагу на те, щоб вона була найменш дискусійною і буде створювати найменші перешкоди в погодженні цього рішення. Це тому, що строки будівництва арени європейського формату – не менше 2 років. Тому наша позиція полягає в наступному – зі всіх ділянок, які ви розглядаєте, ми просимо вибрати ту, яка є найбільш економічно доцільною з точку зору комунікацій, розміщення, і з точки зору коштів, які будуть витрачені інвестором та державою на розвиток цієї території. 

Нами проаналізовано 2 ділянки – на просп. Чорновола та Липовій Алеї. Ділянка на Чорновола, до неї є запитання. Ділянка на Липовій Алеї також є хорошою, але вона є дискусійною. Тому я прошу надати можливість нам як фахівцям в будівництві і проектуванні, проаналізувати ділянку на Ряшівській з точки зору можливості побудови там арени, а також з точки зору економічної доцільності. Якщо в нас буде хоча б тиждень, і у цієї ділянки будуть явні плюси, ми висловимо як забудовник свою позицію.»- повідомила Наталія Кацер-Бучковська, представник компанії «ДеВіжн».

У відповідь на прохання представника інвестора міський голова пообіцяв надати повний пакет документів для аналізу показників пропонованої земельної ділянки.

«Ми вже перші пакети документів передали. Вся інформація, яка є наявна в місті, вся інформація, яка є наявна в інституті «Містопроект», вам, звичайно, буде надана без жодних питань.

Сьогодні ми в міській раді зібрали всю команду людей, яка має відношення до Євробаскету. Є представники баскетбольного клубу, є представники «Карпат», є компанія «ДеВіжн», є будівельні організації. Всі вони зібрались, всі вони разом обміняються цією інформацією. Якщо ви отримали не весь пакет інформації, будете потребувати ще чогось, будь ласка, негайно інформуйте мене офіційним  листом, щоб я міг надати додаткову інформацію», - зазначив міський голова Андрій Садовий. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...