
13:34, 18 лютого 2013 р.
На Львівщині надзвичайна ситуація змусила рубати дерева
Держінспектори з ОНПС провели позапланову перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства на території Новокам’янської сільської ради Жовківського району і вишукали ряд порушень. Натомість у сільській раді запевняють-до порушень спровокувала надзвичайна ситуація.
В результаті перевірки встановлено, що за межами населеного пункту на площі 20 га самовільно зрізано 840 дерев. Рубка дерев проведена незаконно, що є порушенням ст. 153 КУпАП. Внаслідок незаконних дій нараховано збитки на суму 686437,06 грн.
Матеріали перевірки для встановлення особи правопорушника та притягнення його до відповідальності направлено у правоохоронні органи.
Як роз’яснив сільський голова с. Новокам’янки Ярослав Рибець, рубку дерев спричинила надзвичайна ситуація , яка близько двох тижнів панувала на Жовківщині.
«Мова йде про лісонасадження. Під час налипання дощу на дерева і лінії електропередач було проведено чистку» - каже сільський голова.
Крім цього мешканці села самовільно рубали ліс,щоб зігрітись.
«Ми 13 днів були без світла і мали якось жити» - кажуть у селі
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
20:00
Вчора
18:03
Вчора
Нікіта Добринін, Валентина Хамайко та Ліля Ребрик у яскравій анімаційній пригоді «Переліт»!
Новини компаній
17:00
Вчора
Оголошення
08:54, 28 листопада
43
09:29, 21 листопада
40
live comments feed...
Коментарі