
16:01, 26 березня 2020 р.
Надійне джерело
Як у Львові перед Оперним театром облаштовують "сухий" фонтан, - ВІДЕО
У грудні 2019 року у Львові на площі перед Оперним театром розпочали демонтаж і заміну старого фонтану на "сухий". Станом на сьогодні, 26 березня, проводять земляні роботи по облаштуванню комунікацій.
Як зазначили у пресслужбі Львівської міської ради, рішенням виконавчого комітету старий фонтан демонтували та передали на баланс "Стрийського парку". Проєкт реконструкції фонтану та площі розробили київські архітектори: Іван Юнаков, Андрій Карпов, Ярослав Катрич, Максим Астрейко, Володимир Томіленко.
Оновлена площа матиме силует скрипки, гриф якої примикатиме до Оперного театру. Струни будуть виконані азбукою Морзе, їх викладуть з підсвіткою і читатимуться, як "Місце можливостей. Відкритий для світу. Львів — місто кохання. Місто вільних людей".
Роботи з облаштування нового фонтану фінансує благодійний фонд "Сокар-Благо", приблизна вартість 1,5 млн доларів.
Далі публікуємо візуалізацію оновленої площі перед Оперним театром у Львові:
Читайте також: У Львові продовжують ремонт вулиць Хуторівка та Данила Апостола
Джерело інформації: пресслужба Львівської міської ради
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
07:10, 14 липня
live comments feed...
Коментарі