• Головна
  • У Львові в кафе на вулиці Січових Стрільців іноземець пограбував 40-річного чоловіка
21:07, 13 березня 2020 р.
Надійне джерело

У Львові в кафе на вулиці Січових Стрільців іноземець пограбував 40-річного чоловіка

У четвер, 12 березня, близько 14:00 у Львові в одному з закладів громадського харчування, що розташоване на вулиці Січових Стрільців, у відвідувача, 40-річного мешканця Пустомитівського району, викрали сумочку з грошима в сумі 12 тисяч гривень.

Як повідомили у пресслужбі поліції Львівщини, правоохоронці затримали зловмисника, причетного до скоєння крадіжки неподалік місця скоєння злочину.

За словами заступника начальника Головного управління Національної поліції у Львівській області полковника поліції Тараса Сабанюка, зловмисником виявився 41-річний іноземець. Невдовзі суд обере йому запобіжний захід, також перевіряють причетність затриманого до скоєння інших кримінальних правопорушень. 

Триває досудове розслідування, за фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за крадіжку (ч.1 ст.185 КК України). Максимальне покарання, передбачене санкцією статті – позбавлення волі на строк до трьох років. 

Нагадаємо, раніше кореспондентка 032.ua повідомляла, що у Львові 17-річний хлопець неоднаразово крав гроші з церкви на Городоцькій. 

Джерело інформації: пресслужба поліції Львівщини

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Львів #032.ua #пограбували_чоловіка #кафе #зловмисник #новини
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...