• Головна
  • В ЛМР назвали 12 незаконних забудовників
14:50, 2 березня 2020 р.
Надійне джерело

В ЛМР назвали 12 незаконних забудовників

2 березня на сайті ЛМР опублікували перелік незаконних забудов у Львові, щоб уберегти львів'ян від купівлі квартир у цих будівлях.

Як повідомили в пресслужбі Львівської міської ради, Інспекція ДАБК м. Львова підготувала перелік недобросовісних забудовників, до якого входять:

1.ЖК «Форест Хілл» на вул. На Нивах. За даними мерії, цей забудовник самочинно звів  будинок. Суд зобов'язав знести збудовані 5−12-й поверхи на об’єкті будівництва на вул. На Нивах у м. Львові

2. ЖК «Галіція» на вул. Т. Шевченка, 307а. Замовник будівництва ТзОВ — «Каньйон» розпочав будівництво трьох секцій комплексу багатоквартирних житлових будинків без отримання документів. Львівським окружним адміністративним судом винесено рішення про знесення трисекційного багатоквартирного житлового будинку на вул. Т. Шевченка, 307а.

3. Зблоковані павільйони на вул. Володимира Великого, 117. За даними міськради, вони побудовані без документа, що надає право користуватися земельною ділянкою. Судові процеси досі тривають.

4. ЖК «Варшава Хоум» на вул. Варшавська, 22. Забудовник ГО «Наше ідеальне місто» не має містобудівних умов та документів на право землекористування, розробленого належним чином. Також цей забудовник не має затвердженого проекту будівництва, а також документів, які дають право виконувати будівельні роботи.

5.ЖК «Вілла Варшава» на вул. Варшавська, 54. Як повідомили в мерії, цей забудовник не має оформленого і затвердженого проекту та документа, що дозволяє виконувати роботи. Оскільки ОК «Вілла Варшава» не виконав вимог приписів про усунення виявлених під час перевірок порушень. Станом на сьогодні, рішення суду не прийнято.

6.ЖК «Престиж Умань» на вул. Уманська, 4. Під час зведення цього комплексу забудовники не розробили проект та не отримали документи, що надають право виконувати роботи. Львівський окружний адміністративний суд зобов'язав забудовника за власний рахунок знести самочинно збудований об`єкт на вул. Уманська, 4 у Львові. 

7. Будівельні роботи у квартирі № 6 на вул. Балабана, 6. Роботи виконувались без дозволів ДАБК. Справа перебуває на розгляді в суді апеляційної інстанції.

8.Споруда на вул. Балтійська, 20. Забудовник не отримав містобудівні умови і обмеження, документи на право землекористування, не затвердив проект та не отримав дозвіл на будівельні роботи. Зараз ця справа перебуває на розгляді у Верховному Суді.

9. ЖК на Личаківській, 259. Забудовник ТзОВ «Лідер Моноліт»не мав містобудівних умов і обмежень, розробленого та затвердженого проекту, а також дозволу на виконання робіт. За рішенням суду до кінця квітня 2019 року багатоквартирний житловий будинок було повністю знесено, а земельна ділянка приведена до попереднього стану.

10. ЖК на вул. Антонича — Майданна. Замовник будівництва — ПрАТ «Автогаражний кооператив № 15 Галицького району Львова». У цього забудовника відсутні містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки та документи, що посвідчують право власності чи користування земельною ділянкою. 

11. Інспекція ДАБК у м. Львові виявила самочинне будівництво на вул. П. Мирного, 24, площа якого становить близько 3 тис. кв. км. Жодних дозволів на реконструкцію чи добудову у забудовника немає. Зараз здійснюється перекриття даху, встановлюються вікна, ведуться будівельні роботи.

12.ТзОВ «Голуба Лагуна» самочинно збудував об`єкт на вул. Судовій. Рішенням Господарського суду Львівської області зобов'язався привести земельну ділянку на вул. Судовій у попередній стан, шляхом знесення будівництва.

Нагадаємо, що на Левандівці обмежили проїзд транспорту.

Джерело інформації: Львівська міська рада

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#незаконна забудова #ДАБК #ЛМР #купівля квартир
12,0
Високі оцінки користувачів за Достовірність
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...