• Головна
  • 8 найпопулярніших професій у Львові: яка зарплата та обов’язки
20:06, 27 лютого 2020 р.
Надійне джерело

8 найпопулярніших професій у Львові: яка зарплата та обов’язки

У сучасному світі звична річ - зміна роботи після кількох років чи навіть місяців на певній посаді. Ніколи не пізно спробувати щось нове, незалежно від наявності досвіду чи зовсім іншої освіти.Журналістка 032.ua поспілкувалася із власницею однієї львівської HR-компанії Ярославою Бондаренко та підготувала добірку підбірку найпопулярніших професій у Львові. Пропонуємо дізнатися, що входить у обов’язки працівників та на яку зарплату можна розраховувати у нашому місті на цих посадах.

Менеджер з продажів

Своє заслужене перше місце взяла професія, яка зараз дуже популярна - менеджер з продажів. Переважно компанії, що надають різного роду послуги, виробляють певний продукт чи продають щось в своєму штаті мають менеджерів з продажу. До їхніх обов’язків входить усе, щоб продати послугу чи товар. Менеджер з продажу консультує покупців (вживу або телефоном чи у режимі онлайн), допомагає їм розібратися в різновидах товарів чи послуг і у ціновій пропозиції, щоб обрати саме те, що потрібно клієнтові. Спеціаліст обов’язково має бути обізнаний в продукції, яку він продає. За даними work.ua, середня зарплатня менеджера з продажів у Львові становить 15 000 грн. Сума коливається від 9 000 грн до 25 000 грн.

HoReCa

HoReCa- це термін, що позначає сферу індустрії гостинності. До цієї сфери діяльності входять заклади громадського харчування та готельного господарства. Назва «HoReCa» походить від перших двох літер в словах Hotel, Restaurant, Cafe/Catering (готель — ресторан — кафе / кейтеринг). Тобто це представники сфери обслуговування. За даними work.ua середня зарплатня офіціанта у Львові становить 8 500 грн. Сума коливається від 6 000 грн до 12 000 грн. Бармени в середньому заробляють 8500 грн, сума коливається від 6 000 грн до 11 000 грн. А ось хостес заробляють в середньо 9000 грн, найменша зарплата у цій сфері у Львові - 6000 грн, а найвища - 16 000 грн.

Проектний менеджер

Project Manager — людина, яка відповідає за процес керування проектами, визначає пріоритети, планує та розподіляє завдання у команді. Головне завдання менеджера проекту — реалізувати ідею клієнта у визначений термін, витративши завчасно порахований бюджет. Серед основних обов’язків такі: спланувати процес розробки, визначити команду, розподілити завдання у команді, налагодити процес зворотного зв’язку (між командою та замовником), нейтралізувати перешкоди в роботі команди, контролювати/коригувати результати робіт та дотримання термінів виконання. За даними work.ua середня зарплата проектного менеджера у Львові становить 12 500 грн.Початкова оплата праці за місяць стартує від 7000 грн і може сягати 25 000 грн.

HR-спеціаліст

Перш за все, HR – це управління людськими ресурсами. Люди – це найбільша цінність для організацій та рушійна сила. Основними завданнями HR-у є: залучення до організації «саме тих» людей, правильна оцінка їхніх компетенцій та потенціалу, вміння аналізувати та прогнозувати розвиток конкретного працівника, підбір найкращого варіанту для професійного розвитку, відповідне навчання та розвиток, підтримка загального комфортного клімату у компанії. За даними work.ua середня зарплата HR-спеціаліста у Львові становить 10 500 грн. Сума коливається від 7 000 грн до 19 000 грн.

Рекрутер

HR — це загальне поняття, воно включає у себе все, що так чи інакше пов'язане з управлінням персоналом. Незважаючи на те, що HR виконує безліч різних функцій, глобально всі їх можна розділити на два напрямки: залучення і утримання. Рекрутер займається веденням переговорів і вибудовує довірливі стосунки з людьми — не важливо, кандидат це або представник компанії, тому у нього повинні бути добре розвинені комунікативні навички. За даними work.ua середня зарплата рекрутера у Львові становить 10 500 грн. Сума коливається від 7 000 грн до 19 000 грн.

Керівник відділу продажів

Ця посада вимагає вміння ставити цілі менеджерам з продажу; контролювати виконання поставлених цілей; корегувати пріоритетність розподілу завдань менеджерами з продажу; підтримувати виконавчу дисципліну в колективі; мотивувати менеджерів; збирати і своєчасно доносити до відділу інформацію про зміни на ринку; контролювати ефективність роботи всіх бізнес-процесів, які прямо стосуються продаж; вміти швидко оцінювати кандидатів на посаду менеджера з продажу. У середньому, керівники відділу продажів у Львові заробляють 35 000 грн, найменша зарплата - 24 000 грн і до 64 000 грн.

Адміністратор ресторану

Адміністратор ресторану повинен приходити на роботу раніше за всіх, потім скласти план на день. В обов'язки адміністратора ресторану входить зустріч з гостями, їх привітання і прийом, також іноді адміністратори проводять відвідувача за стіл. Ще в його обов'язки входять обслуговування і перевірка всієї побутової техніки. Необхідно добре налаштувати роботу усіх працівників закладу. За даними work.ua середня зарплата адміністратора ресторану у Львові становить - 7 200 грн. Сума коливається від 4 500 грн до 13 000 грн.

SMM- спеціаліст

В обов'язки SMM-фахівця можуть входити: публікація цікавого тематичного контенту в спільнотах або на публічних сторінках компанії, спілкування з учасниками спільнот (передплатниками сторінок), залучення нових учасників спільнот (передплатників сторінок), реагування на згадки про компанію в соціальних медіа. SMM-спеціаліст також виконує часто і ряд загальних менеджерських та маркетингових функцій: розробляє ефективну стратегію поведінки компанії в соціальних мережах, розраховує бюджет, стежить за реалізацією підготовлених заходів, веде звітність і т. д. На такій посаді у Львові можна заробити в середньому 10 000 грн, сума коливається від 8 000 грн до 15 000 грн.

Читайте також: Що одягнути жінкам на 8 березня: поради від львівських стилістів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Професії #топ #зарплата
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...