Активно роботу по аукціонах ми почнемо з березня, - Климович

У 2013 році управління комунальної власності залучатиме кошти до бюджету міста шляхом проведення аукціонів та конкурсів. Про це під час прес-конференції повідомив начальник управління комунальної власності міста Євген Климкович.

«Ми на сьогоднішній день готуємо вже більше семи об’єктів на приватизацію способом конкурсу і аукціону. Працюємо над вирішенням тих проблемних питань чи невідповідностей, які відбуваються внаслідок того, що доволі інтенсивно реформується сфера прав власності на нерухоме майно. Всі реєстраційні права перейшли з першого січня до Мін’юсту. Схема ще не відпрацьована, хоча там є багато і позитивних речей, але це зараз утруднює роботу.

Думаю, що наші показники будуть не гіршими точно, а напевно кращими, ніж минулого року. Два аукціони вже відбувалися в 2013 році. Активно ми почнемо роботу по аукціонах з березня. Тобто, закінчиться зима, з березня до червня - це період доволі високої сезонної ділової активності, і він є найвдалішим для проведення конкурсів і аукціонів з приватизації.

Відкритість і публічність в цьому році залишиться нашим одним з основних пріоритетів. Тобто, ми будемо і надалі всі переліки приміщень виставляти на сайті ЛМР, будемо частіше спілкуватися з пресою, для того, щоб громадськість могла з перших вуст почути, що відбувається з її майном, тому що на сьогоднішній день кожна копійка в бюджеті на вагу золота», - сказав начальник управління комунальної власності міста Євген Климкович.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі