Працівників Львівської міської ради навчать працювати по Європейськи

У лютому місяці держсужбовців  міськради візьмуть участь у проекті «Підвищення управлінської цілісності ЛМР».

Навчання проведуть експерти голландської компанії Governors & Integrity Netherlands Франц Джераедc та Руд Мейж, які координуватимуть проект разом з Інститутом міста та ЛМР.

 За 32 місяці реалізації проекту, який буде профінансовано коштом ЄС, навчання повинні пройти приблизно 1300 працівників –службовців.

 

«Головна ідея полягає в тому, що для чиновника місцевого самоврядування не достатньо просто виконати певну інструкцію або процедуру, адже головна мета - допомога мешканцям. Ми маємо вирішувати в першу чергу ті проблеми, з якими мешканці приходять до нас. Сам проект передбачає три етапи, три стадії. На першому етапі буде відбуватися навчання саме тим принципам, як має прийматися рішення, чому саме так ми маємо працювати. Другий етап і третій етап передбачають вже детальне дослідження внутрішніх процедур і напрацювання рекомендацій, яким чином їх змінити для того, щоб вони стали більш прозорими, більш ефективними, більш зрозумілими», - розповів Олександр Кобзарев, в.о. голови правління Інституту міста.

«Це не є тренінг, який можна винести якимось одним єдиним документом. Це є процес, коли людина має проаналізувати свої дії, проаналізувати свої вчинки і проаналізувати те, що відбувається з нею день у день. Це навчання дасть можливість нам розробити нам певні  стандартні речі, які ми зможемо використовувати як інструмент в майбутньому», - зазначила Галина Бордун, начальник відділу кадрів апарату виконкому.

Проект стартує з лютого. Цілий день працівник буде мати можливість попрацювати з експертом певного напрямку .

«Це вже не вперше, коли ми є у Львові. Праця над цим проектом розпочалася три роки тому в дуже інтенсивній співпраці з Львівською міською радою, зокрема з Інститутом міста. Проект розрахований на 3 роки. Ми приїжджатимемо сюди впродовж трьох років чотири рази в рік. Ми працюватимемо, власне, над проблемами, які допоможуть працівникам Львівської міської ради покращити стандарти власної роботи, замислитись над принципами власної праці», - розповів Рууд Мейж, директор Governors & Integrity Netherlands.

 «Ми не лише намагаємося змінити етос  держслужбовців , які працюють у Львівській міській раді, але також створити структуру всередині Ради, яка дозволить їм з цим етосом працювати. Львів потребує таке врядування і таких держслужбовців, яким можна довіряти. Над цим ми будемо працювати», - Франц Джераедс, консультант Governors & Integrity Netherlands.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі