У Львові польська школа налагоджує контакти з Ягелонським університетом

Сьогодні у Львові було обговорено можливість реалізації пілотного проекту між школою №10 з польською мовою викладання та Ягелонським університетом щодо можливості доступу учнів львівської школи до електронної бібліотеки польського вишу. У разі успіху, його можна було б поширити і на інші навчальні заклади

Це питання під час зустрічі сьогодні, 25 січня, обговорювалось міським головою Львова Андрієм Садовимз віце-міністром закордонних справ Республіки Польща п. Катажиною Пелчинською-Наленч.

З польського боку у зустрічі взяли участь, заступник директора Східного Департаменту МЗС РП Конрад Палік, заступник Посла РП в Україні Даріуш Горчинскі, Генеральний Консул РП у Львові Ярослав Дрозд, Консул РП у Львові Марцін Зєнєвіч.

Серед інших питань на зустрічі йшлося і про перенесення дерев’яного костелу з Язлівчика  у Шевченківський Гай, про Польський Дім та про Костел Св. Марії Магдалини.

Також було обговорено можливість реалізації пілотного проекту між школою №10 з польською мовою викладання та Ягелонським університетом щодо можливості доступу учнів львівської школи до електронної бібліотеки польського вишу. У разі успіху, його можна було б поширити і на інші навчальні заклади.

Мебель из Китая, китайская мебель из Италии оптом.

«Це інноваційний, недорогий проект, який може бути реалізований», - зазначила Катажина Пелчинська-Наленч.

Віце-міністр закордонних справ Республіки Польща зазначила, що Львів змінюється.

«Місто змінюється, багато будівель відреставровано. Це дуже гарне місто, бажаю, щоб воно квітло», - зазначила Катажина Пелчинська-Наленч.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі