• Головна
  • Надійний український виробник продукції для сільського господарства
Новини компаній
13:00, 14 січня 2020 р.

Надійний український виробник продукції для сільського господарства

Новини компаній
Надійний український виробник продукції для сільського господарства

Родючість грунту - головний фактор, який впливає на збір врожаю. Щоб підвищити врожайність сільськогосподарських рослин потрібно приділити даному питанню належну увагу. Існує безліч способів, за допомогою яких можна підвищити родючість грунту - включити в її оборот багаторічні трави, висаджувати сидерати і обробляти грунт бактеріальними добривами. Якщо адекватно використовувати ці прийоми і дотримуватися технології обробки, то можна значно поліпшити біологічні параметри грунту. Не менш важливо боротися з бур'янами.

Біодобриво Граундфікс можна купити через інтернет. При таких умовах не потрібно бігати по магазинах і стояти в довгих чергах. Бажано придбати даний товар в тій компанії, яка тривалий час веде успішну діяльність і гарантує якість продукції. При таких умовах Ви неодмінно залишитеся задоволені співпрацею.

«Компанія «БТУ - ЦЕНТР» - переваги співпраці»

Протягом багатьох років компанія займається виробництвом мікробних і ферментних препаратів, які активно застосовуються в сільському господарстві. В наявності:

  • для захисту с/г культур;

  • для живлення с/г культур;

  • для оздоровлення почви;

  • для тваринництва.

Зареєстровано понад 50 біопрепаратів. Весь товар сертифікований і дозволений до використання в органічному землеробстві. Головна мета «БТУ-ЦЕНТР» - це підвищити родючість землі і забезпечити здоровий і якісний урожай.

В компанії працюють висококваліфіковані фахівці, які систематично покращують свої знання, вміння та навички. Досвідчені агрономи, біотехнології та біохіміки країни, нададуть Вам безкоштовні консультації та розроблять технологію вирощування враховуючи особливості Вашого господарства.

Спеціалісти строго контролюють якість продукції. На базі компанії діють атестовані лабораторії. Співробітники компанії працюють над підвищенням якості біопрепаратів - проводять наукові, лабораторні та практичні дослідження.

Якщо у вас виникли додаткові питання, які стосуються вибору або покупки продукції – звертайтеся до менеджера компанії. Здійснюється доставка по всій території України. Спеціалісти компанії моментально обробляють ваші заявки і відправляють посилку з товаром у визначене вами місце, без будь-яких затримок. В компанії цінують час клієнтів. Надійність «БТУ-ЦЕНТР» перевірена роками, тому покупці неодмінно залишаться задоволені співпрацею.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...