(Не)дешеві розмови: скільки платитимуть львів’яни за мобільний зв’язок

З початку 2020 року мобільні оператори оновили та перерахували більшість своїх тарифних планів. Журналістка 032.ua оглянула усі пропозиції трьох найбільших операторів мобільного зв’язку в Україні та вибрала головне, аби нашим читачам було простіше обрати ту послугу, яка підходить саме їм.

Київстар

Мобільний оператор Київстар з 15 січня закриває кілька тарифних планів. Натомість оператор пропонує нові тарифні плани. Якщо абонент не встиг самостійно обрати тарифний план, він зможе зробити свій вибір і пізніше, при цьому безкоштовно. Нові тарифні плани від Київстар:

“Спілкування без меж”

Абонент отримує: 3000МБ мобільного інтернету, безлімітні розмови з абонентами Київстар, 30 хв безкоштовних розмов з абонентами інших мобільних операторів та за кордон, 55 кабельних телеканалів, безлім на 21 онлайн-сервіс (знання, соцмережі та месенджери).

Вартість: 125 грн/4 тижні або 4,46 грн/день.

“Розваги без меж”

Абонент отримує: 6000 МБ мобільного інтернету, безлімітні розмови з абонентами Київстар, 60 хв безкоштовно на номери інших операторів та за кордон, 55 кабельних телеканалів, додаток “Київстар Футбол Легкий”, безлім на 34 онлайн-сервіси (знання, соцмережі, месенджери, музика та ігри).

Вартість: 175 грн/4 тижні або 6,25 грн/день.

“Відео без меж”

Абонент отримує: 9000 МБ мобільного інтернету, безлімітні розмови з абонентами Київстар, 90 хв безкоштовно на номери інших операторів та за кордон, 90 SMS, додаткову SIM-карту з тим самим номером для планшета, 55 кабельних телеканалів, додаток “Київстар Футбол Легкий”, безлім на 43 онлайн-сервіси (знання, соцмережі, месенджери, музика, ігри та відео).

Вартість: 225 грн/4 тижні або 8,04 грн/день.

“Максимальний безлім”

Абонент отримує: безлімітний мобільний інтернет, безлімітні дзвінки на номери Київстар, 300 хв безкоштовно на номери інших мобільних операторів та за кордон, 300 SMS, додаткову SIM-карту з тим самим номером для планшета, 55 кабельних телеканалів, додаток “Київстар Футбол Легкий”.

Вартість: 300 грн/4 тижні або 10,71 грн/день.

Vodafone

Мобільний оператор Vodafone також пропонує багато тарифів:

SuperNet Turbo

Абонент отримує: безлімітний інтернет, безлімітні розмови у мережі, 300 хв на номери інших операторів або навіть 700 хв розмов на всіх мережах за умови підключення додаткової послуги “Безліч розмов”, “Безліміт за кордон” за додаткову оплату 3 грн/день.

Вартість: 75 грн/міс. або 2,5 грн/день.

SuperNet Start

Абонент отримує: 6 ГБ інтернету, Online PASS – безлімітний доступ до соціальних мереж та меcенджерів, за додаткові 30 грн/міс підключення Video PASS - перегляд YouTube, Netflix та MEGOGO, безлімітні розмови в мережі, 80 хв по Україні або в Польщу, 30 хв за кордон або за додаткові 3 грн/день безліміт за кордон.

Вартість: 90 грн/місяць або 3 грн/день.

SuperNet Pro

Абонент отримує: 10 ГБ інтернету, Online PASS, Video PASS та Insta PASS (безлімітний доступ до Instagram), безліміт у мережі, 120 хв по Україні або в Польщу, 30 хв за кордон або безліміт за кордон за додаткові 3 грн/день.

Вартість: 90 грн/міс або 3 грн/день в межах спеціальних умов.

SuperNet Unlim

Абонент отримує: безлімітний інтернет, 3 місяці Vodafone Music, безліміт у мережі, 200 хв по Україні та в Польщу, 30 хв за кордон, безліміт за корон за додаткові 3 грн/день.

Вартість: 185 грн/міс. або 6,2 грн/день.

Family Plus

Абонент отримує: безліміт у мережі, безлімітний меседжинг, 1 ГБ Інтернету + 1 ГБ/6 міс., 60 хв на інші мережі та за кордон.

Вартість: 80 грн/міс. або 2 грн/день.

lifecell

“Лайфхак”

Абонент отримує: 20 ГБ + використані ГБ в попередньому пакеті послуг, 1500 хв на всі номери по Україні (міські та мобільні, включаючи lifecell), Послуга «Слухняні хвилини» (що дає змогу перемикати наповнення пакету хвилин залежно від ваших потреб), безліміт на Facebook, Instagram, Twitter, додатковий 1 ГБ за кожні 30 хв з BiP Out, 50 ГБ у хмарному сховищі lifebox.

Вартість: 150 грн/4 тижні або 5,36 грн/день.

Жара GO PLUS

Абонент отримує: 15 ГБ інтернету, +5 ГБ за кожні 100 хв вхідних дзвінків з інших мереж, +1 ГБ за кожні 30 хв вихідних дзвінків з BiP Out, Дзвінки на всі номери по Україн (міські та мобільні, включаючи lifecell), безліміт на Facebook, Instagram і Twitter.

Вартість: 70 грн/4 тижні або 2,5 грн/день.

4 Безліміти

Абонент отримує: безліміт на lifecell, безліміт на відео, безліміт на Facebook, Instagram, Twitter, безліміт на месенджери.

Вартість: 60 грн/4 тижні або 2,14 грн/день.

Жара Go

Абонент отримує: 15 ГБ інтернету, +5 ГБ за кожні 100 хв вхідних дзвінків з інших мереж, +1 ГБ за кожні 30 хв вихідних дзвінків з BiP Out, Дзвінки на всі номери по Україн (міські та мобільні, включаючи lifecell), безліміт на Facebook, Instagram і Twitter, 50 ГБ lifebox.

Вартість: 110 грн/4 тижні або 3,93 грн/день.

Platinum

Абонент отримує: 30 ГБ + використані ГБ в попередньому 4-тижневому пакеті послуг, додатковий 1 ГБ за кожні 30 хв з BiP Out, 2500 хв на всі міські та мобільні номери по Україні в межах послуги «Слухняні хвилини», безліміт на Facebook, Instagram, Twitter, 500 ГБ у хмарному сховищі lifebox.

Вартість: 250 грн/4 тижні або 8,93 грн/день.

ХайП

Абонент отримує:10 ГБ інтернету та додатковий 1 ГБ за кожні 30 хв з BiP Out, 1000 хв на всі міські та мобільні номери по Україні в межах послуги «Слухняні хвилини», безліміт на Facebook, Instagram, Twitter, 50 ГБ у хмарному сховищі lifebox.

Вартість: 100 грн/4 тижні або 3,57 грн/день.

SIMKA LTE

Абонент отримує:7 ГБ інтернету, 77 хв на всі номери по Україні (lifecell та інші), безліміт на Facebook, Instagram, Twitter, безліміт на месенджери

Вартість: 70 грн/7 днів або 10 грн/день.

БОМБА

Абонент отримує: На рахунку 150 БОНУСІВ, безліміт з функцією BiP Out, 20 ГБ та +1 ГБ за кожні 60 вихідних хвилин через функцію BiP Out, 1000 хв на 30 днів для дзвінків на всі номери по Україні з мобільного телефону, безліміт на соцмережі та месенджери.

Вартість: 150 грн/30 днів або 5 грн/день.

ХендМейд

Абонент отримує: право вибору об’єму послуг.

Вартість: вираховується з того, що собі обрав абонент.

BIP Жара

Абонент отримує: безлімітний інтернет на швидкості 2.5G (до 256 кбіт/с), 200 BiP Out хвилин на всі номери по Україні (міські та мобільні, включаючи lifecell), 100 МБ інтернету для додатка BiP в роумінгу на кожні 30 днів з послугою "Безкоштовний BiP у роумінгу" без додаткової оплати. (100 МБ ─ це приблизно 250 хвилин в режимі розмови).

Вартість: 45 грн/30 днів або 1,5 грн/день.

BIP Жара ПЛЮС

Абонент отримує: безлімітний інтернет на швидкості 2.5G (до 256 кбіт/с), безлімітні Bip Out хвилини на lifecell, 3000 Bip Out хвилин на міські та інші мобільні номери по Україні, 100 МБ інтернету для додатка BiP в роумінгу на кожні 30 днів з послугою "Безкоштовний BiP у роумінгу" без додаткової оплати (100 МБ ─ це приблизно 250 хвилин в режимі розмови).

Вартість: 70 грн/30 днів або 2,33 грн/день.

***

Нагадаємо, 032.ua повідомляв про головні нововведення січня у Львові.

Ольга Власенко

Львів 032.ua новини мобільний зв'язок тарифи
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Рейтинг
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував

Коментарі

Коментарі призначені для обговорення, вияснення цікавих питань. Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися.

Культура
Редакція 032.ua продовжує публікувати цікаві фотозвіти з території Львівщини і цього разу ми представляємо свіжу серію фотографій з місцями єврейської пам'яті Галичини. Фото публікує на своїй сторінці у Facebook Марла Осборн, яка очолює проєкт по збереженню єврейської спадщини в Рогатині. Єврейські надгробки, зібрані з сусідньої дороги та повернені місцевими жителями на єврейське кладовище в Соколівці, Львівська область. Руїни Олеської синагоги, Олесько. Я...
Суспільство
8 лютого, в суботу, о 12:00 у Львові в бібліотеці Urban на вулиці Устияновича, 4 відбудеться захід, присвячений труднощам вибору майбутньої професії. Соціальний проєкт "Вибір професії - це Easy!" присвячений вибору майбутньої професії, що, враховуючи реалії сучасного світу, ще актуальніше, аніж в деякі інші періоди історії. Багато дослідників вказують, що ми всі зараз перебуваємо на перехідному етапі історії змін давно усталених речей. Тож знати, що буде а...
Політика
25-річний стендапер Олександр Долгополов виїхав з Росії в Ізраїль на невизначений термін, оскільки на його комедійні виступи пожалілися по статті "образа почуття вірян". Після цього його жартами зацікавилася поліція. Про це стендапер розповів у своєму Instagram-акаунті, а згодом це також підтвердив адвокат Долгополова виданню "МБХ медиа". 21 січня Олександр Долгополов опублікував у своєму Instagram'і копію запиту управління МВС у Московській області. Запи...
Пригоди
25 січня, в суботу, близько 11:00 на вулиці Галицькій у місті Винники сталася масштабна аварія за участі іномарок Toyota та Volkswagen. Про це пише "Винниківський вісник". Toyota та Volkswagen внаслідок потужного зіткнення серйозно пошкодились, однак водії ніяк не постраждали, саме через вчасно спрацьовані подушки безпеки. Через таку ДТП рух транспорту у Винниках на той час перекрили, а правоохоронці наразі визначають причини ДТП. Нагадаємо, що на Закарпат...
Пригоди
Неповнолітню Вікторію Волкову львівські правоохоронці знайшли здоровою і неушкодженою, вона перебувала в гостях у товаришки, нікого про це не повідомивши. Про зникнення 15-річної доньки в Дрогобицький відділ поліції заявила місцева мешканка ще 24 січня. Поліцейські оголосили її у розшук спільно з правоохоронцями області Її виявили здоровою у Закарпатській області, ніяких протиправних дій проти не чинили. Натомість з дитиною та її батьками провели профілакт...
Культура
Здоров'я людини безпосередньо залежить від здорового хребта. На гарну поставу впливає низка факторів, серед них, звичайно, - наше харчування. Експертка зі здорового харчування Юлія Крілик розповіла у коментарі коресподентці 032.ua, які продукти потрібно вживати, щоб покращити здоров'я хребта, а від яких краще відмовитися.  Продукти, які потрібно включити в раціон  • Харчові продукти з високим вмістом клітковини, зокрема - рослинні продукти мають природну к...
Політика
24 січня 2020 року український політик, лідер партії "Голос" та вокаліст музичного гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук зустрівся з Отцем і Главою УГКЦ, Блаженнішим Святославом у Києві. Вони обговорили роль цінностей та державних інститутів у формуванні українського соціуму. Зустріч пройшла 24 січня в резиденції Глави Української Греко-Католицької Церкви. Насамперед українські суспільні діячі обговорили цінності, їхні роль та значення як для соціуму, так...
Пригоди
25 січня, вночі, близько 02:00 на вулиці Дорошенка твоє невідомих зловмисників, як виявилось згодом, іноземців, пограбували перехожого, вкравши в нього телефон і гаманець, в якому було щось близько 10 тисяч гривень. Друг потерпілого одразу викликав патрульних і описав підозрюваних. інформацію на місці ж підтвердив водій таксі: злочинці сіли в Mercedes на іноземних номерах і рушили в напрямку до вулиці Коперника. Патрульні розділились на дві групи. Доки оди...
Культура
MOONZOO feat. F.M.F. Sure сформувався 2018 року у Львові. Це електронний проєкт, який самі виконавці схарактеризували як Sad Dance. Першим синглом MOONZOO feat. F.M.F. Sure став трек Alive, на який музиканти навіть зняли кліп. В ньому вони, зокрема, поєднали синтезатори і живий баян. Нацвідбір на Євробачення розглядають як цікавий та унікальний челендж, адже "ще жодного разу український відбір не вигравала маловідома група без лейблу та професійного продюс...