Швидка має бути оперативно застосована, незалежно від адміністративного підпорядкування,-Грищенко

Сьогодні з робочою поїздкою у Львові перебуває Віце-прем’єр-міністр України Костянтин Грищенко. Віце-прем’єр-міністр вже оглянув стадіон «Арена-Львів» та провів робочу нараду щодо функціонування стадіону. ТакожКостянтин Грищенко ознайомився з роботою центральної диспетчерської Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф

«Реформування в сфері надання екстренної медичної допомоги спрямоване на те, щоб забезпечити екстериторіальність. Тобто, швидка має бути оперативно застосована, незалежно від адміністративного підпорядкування. Зараз це виведено на обласний рівень з тим, щоб максимально ефективно використовувати і автомобілі, і медичні засоби.

Сьогодні я переконався, що дуже багато вже зроблено і в місті Львові, але є ще багато серйозних завдань. Зокрема, обладнання всіх автомобілів системою GPS, застосування новітніх технологій, що дозволить значно покращити і якість медичної допомоги, і швидкість реагування на ті виклики, від яких  залежить врятуємо ми життя чи ні. Це серйозна робота», - зазначив Костянтин Грищенко.

В програмі візиту посадовця ще зустріч зі студентами Національного університету «Львівська політехніка», участь у презентації проекту «Підземне місто» та огляд підземелля Церкви Преображення Господа Нашого Ісуса Христа.

Довідка

На виконання Закону України «Про екстрену медичну допомогу» у Львівській області створено єдину систему екстреної медичної допомоги, яка функціонує з 01.01.2013 р. Львівською обласною радою прийнято рішення № 621 від 23.11.2012 р. «Про окремі питання створення системи екстреної медичної допомоги у Львівській області». Також всіма територіальними органами місцевого самоврядування області прийнято позитивні рішення щодо передачі відділень швидкої медичної допомоги на обласний рівень.

Служба екстреної медичної допомоги населенню Львівської області сформована 4-ма структурними підрозділами, у т. ч. – Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, Львівська і Дрогобицька станції швидкої медичної допомоги та Комунальна міська клінічна лікарня швидкої медичної допомоги м. Львова. Загальна кількість бригад швидкої медичної допомоги у Львівській області складає 168 одиниць, у тому числі – 90 – фельдшерські бригади, 78 – лікарські бригади, з них для надання допомоги дітям – 10 бригад.

Станом на 01.01.2013 року в наявності служби є 201 одиниця санітарного транспорту.

До складу центральної диспетчерської входять: Оперативний відділ, АСУ, відділ зв’язку, довідкова служба, відділ медичної статистики.

Оперативний відділ може приймати до 800 звернень за швидкою медичною допомогою на добу. У відділі обладнано п’ять автоматизованих робочих місць диспетчерів 103 з прийому звернень від населення за медичною допомогою, два автоматизованих робочих місця диспетчерів для передачі викликів бригадам, автоматизоване робоче місце старшого лікаря зміни, робоче місце лікаря-консультанта.

З метою покращення надання екстреної медичної допомоги хворим з вадами слуху з 2011 року в оперативному відділі працює телефонна лінія «Почуй мене» для вищезазначених громадян у складі служби «103».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі