• Головна
  • IDMedia - ідеальний спосіб розмістити рекламу на білбордах
Новини компаній
11:00, 13 січня 2020 р.

IDMedia - ідеальний спосіб розмістити рекламу на білбордах

Новини компаній
IDMedia - ідеальний спосіб розмістити рекламу на білбордах

Інформація оточує людей з усіх боків. Ми часто бачимо на вулиці білборди, скроли, сітілайти і інші види зовнішньої реклами. Всі перераховані варіанти інформують людей про знижки та вигідні пропозиції. Крім того, таким способом можна дізнатися про те, що компанія існує і готова запропонувати свої послуги. У зовнішній рекламі особливе значення має не тільки естетичний вигляд, але і інформативність. Якщо правильно підійти до вирішення даного питання, то в найкоротші терміни вийде підвищити імідж компанії, фірми або бренду. 

Через високий рівень конкуренції потрібно постійно перебувати в тренді. Для цього власники компанії використовують складні pr-рішення, використовують різні канали комунікації с цільовою аудиторією. Існує безліч рекламних агентств, які пропонують свої послуги. Бажано звернутися в перевірене агентство, яке тривалий час веде успішну діяльність і відповідально підходить до виконання своїх завдань. Найкращий варіант для розміщення зовнішньої реклами – є рекламне агентство IDMedia.

Основні різновиди зовнішньої реклами

Як показує практика, зовнішня реклама є найпопулярнішою. Кожному виду характерні свої особливості, а саме:

1.Сітілайт. Найчастіше розмір 1,8х1,2. Вони розташовані в пішохідній зоні міста або історичному центрі.

2.Бігборд. За допомогою такої конструкції можна рекламувати товари і послуги на дорожній магістралі і трасах. Пішоходи і водії бачать конструкцію здалеку, оскільки вона великого розміру. Найпоширеніший тип зовнішньої реклами найчастіше формат 3х6.

3.Скроли - динамічна рекламна конструкція з горизонтально мінливим зображенням, найчастіше розмір 3,14х2,32, встановлюються в центральній частині міста. Європейський стандарт зовнішньої реклами.

4.Брандмауер-великі рекламні зображення розташовані на фасадах будівель, такий вид реклами для найвимогливіших рекламодавців. Більше направлено на брендінг і позитивне формування іміджу.

Щоб виділитися потрібно творчо підійти до організації рекламного процесу. Якщо складно підібрати відповідний вид реклами, то рекомендовано отримати консультацію фахівця. Він допоможе підібрати оптимальний варіант.

IDMedia - переваги співпраці з нами

Оренда зовнішньої реклами у Львові – популярна послуга. Ми займаємося розміщенням зовнішньої реклами на білбордах по всій Україні - білборди, скроли, сітілайти, брандмауери. 100% покриття по областям України, понад 750 міст, понад 130 000 поверхонь. В 2019 стали переможцями в таких бізнес рейтингах як «Лідером галузі» і «Компанія року». За багато років роботи нашої компанії ми продемонстрували своїм клієнтам професіоналізм і надійність. Ми систематично покращуємо свої знання і вміння. Ми на ринку більше 10 років.

У нашому арсеналі найбільша в Україні база конструкцій для розміщення зовнішньої реклами. У Вас є можливість представити Ваш сюжет на будь-якому вільному білборді.

Для підбору необхідної рекламної конструкції досить скористатися комфортною системою пошуку на нашому сайті. Через кілька секунд Ви зможете підібрати відповідний варіант, який відповідає Вашим вимогам.

Ми комплексно підходимо до вирішення основних завдань - досліджуємо вигідний для Вас напрямок, виконуємо моніторинг діяльності конкурентів. Крім того, застосовуємо унікальні методи для правильного розміщення Вашої реклами. Довірте справу професіоналам - Ви неодмінно залишитеся задоволені співпрацею.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...