
10:12, 11 січня 2020 р.
Надійне джерело
У Львові показали повстанський вертеп, - ФОТО
За щорічною традицією, 8 - 9 січня на вулицях Львова представники Молодіжного Націоналістичного Конгресу виступали з повстанським вертепом.
Як розповіли 032.ua у інформаційному відділі МНК, вертеп не схожий на інші, оскільки у ньому немає ролей чорта та Ірода - замість цих негативних персонажів є НКВД та Сталін.
Боряться з такою "нечистю" повстанці, вояки УПА, які виступають проти сил зла та прагнуть волі для України. Саме про це і розповідається в колядках, які співають учасники вертепу.
Організаторка події Уляна Кирилів пояснила, що повстанський вертеп влаштовують з 2011 за сценарієм учасників Конгресу Андрія Беня та Соломії Фаріон. За словами львів'янки, мешканці й гості міста по-різному реагували на таке дійство, але багато хто підспівував колядкам.
Окрім цього, вертеп брав участь у фестивалі "Різдво в гаю", що відбувся у Музеї народної архітектури та побуту "Шевченківський гай", та отримати подяку.
Нагадаємо, у центрі Львова також покажуть вертеп, де роль Ірода віддали міському голові.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
10:05, 24 листопада
15:08, 22 листопада
10:05, 24 листопада
10:05, 24 листопада
10:05, 24 листопада
live comments feed...
Коментарі