18:18, 17 січня 2013 р.
Ветеринарний і аграрний виш у Львові тепер одне ціле
Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Гжицького реорганізують.
Про це йдеться у розпорядженні Кабінету Міністрів України від 16 січня 2013 року.
За пропозицією Міністерства аграрної політики та продовольства, Кабмін вирішив реорганізувати ветеринарний виш, приєднавши його до Львівського національного аграрного університету з утворенням на базі університету ветеринарної медицини структурного підрозділу Львівського національного аграрного університету.
Відповідно до розпорядження Кабміну, реорганізацію здійснять в межах асигнувань, передбачених Міністерству аграрної політики та продовольства для підготовки кадрів.
"Установити, що студенти Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Гжицького продовжують навчання у Львівському національному аграрному університеті", -- йдеться в документі.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:02
Вчора
16:06
Вчора
Оголошення
20:43, 6 січня
16
15:23, 13 січня
43
12:09, 9 січня
82
live comments feed...
Коментарі