Залізничники пригрозили зупинити залізницю «як Хюндай у зимову ніч»

Завтра працівники «Укрзалізниці» влаштують страйк під станами Кабінету Міністрів та представлять урядовцям свої вимоги, у разі їх невиконання обіцяють, що робота на залізниці зупиниться «як Хюндай у зимову ніч».

Акцію протесту запланували розпочати о 10.00 год. ранку, вона триватиме до 13.00. год.

Залізничники заявляють, що причиною усіх проблем «Укрзалізниці» є не криза, винні урядовці та керівництво підприємства. Натомість трудові, соціальні та економічні права працівників підприємства, з часу його реорганізації, постійно порушують.

«Порушення основних правил та закони управління залізничним транспортом, незабезпечення необхідного розвитку залізничної промисловості та виробництва нових потягів, байдужість до проблем спеціалістів галузі — саме ці помилки чиновників часто заганяють нас, залізничників, у глухий кут проблем, які ми не в змозі самостійно вирішити», – йдеться у заяві залізничників.

Під час страйку вони висунуть свої вимоги до Кабінету Міністрів та обіцяють, якщо урядовці їх не виконають, завтрашній мирний протесті біля КМУ буде останнім. Залізничники погрожують перекрити роботу залізниці.

«А у разі невиконання наших вимог проведемо всеукраїнську акцію залізничників «Робота за інструкціями» з 07.00 до 09.00 у зазначений день і, переконані, що рух на залізниці зупиниться, як Хюндай у зимову ніч», –обіцяють залізничники.

Вимоги до Кабінету Міністрів.
1.Зобов’язати Укрзалізницю виконати положення п. 2.1. Генеральної угоди на 2010-2012 роки щодо зростання заробітної плати залізничників - підвищити з 01.01.2013 р. годинні тарифні ставки та посадові оклади працівників залізничного транспорту на 5,75%.

2. У відповідності до норм ч.1 ст.3 Закону України «Про особливості утворення публічного акціонерного товариства залізничного транспорту загального користування» не надавати згоду на скорочення чисельності працівників залізничного транспорту.

3. Дотримуватися вимог ст.10 Закону України «Про залізничний транспорт» у частині фінансування залізничного транспорту.

4. У відповідності до положень ст. 15 Закону Украйни «Про ціни і ціноутворення» відшкодувати Укрзалізниці збитки від пасажирських та приміських перевезень, починаючи з дати введення в дію зазначеного Закону (з 21 червня 2012 року) та не допускати невиконання положень цього Закону на подальше.

5. Погасити заборгованість за перевезення пільгових категорій пасажирів у 2012 році у повному обсязі й прийняти заходи для недопущення такої заборгованості на подальше.

6. При розробці та затверджені фінансового плану Укрзалізниці на 2013 рік передбачити виділення коштів на придбання для потреб Укрзалізниці пасажирського, приміського і тягового рухомогоскладу та підвищення заробітної плати залізничників на 25%, як це передбачено п. 3.2.1. Галузевої угоди.

7. Розглянути питання про виключення провідників та начальників поїздів з переліку категорій працівників залізничного транспорту, які працевлаштовуються за контрактом, затвердженого Постановою КМУ від 15 липня 1997 р. №764.

8. Призупинити впровадження роботи на подовжених плечах обслуговування локомотивних бригад до завершення робіт по дослідженню умов праці й функціонального стану працівників локомотивних бригад, перевтома яких може створювати загрозу життю та здоров’ю пасажирів і розробки на їх основі науково обґрунтованого «Положення про робочий час та час відпочинку окремих категорій працівників залізничного транспорту».

http://vgolos.com.ua
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі