
21:41, 25 листопада 2019 р.
Надійне джерело
Львів'ян попереджають про погану видимість та ожеледицю на дорогах
У вівторок, 26 листопада, у Львові протягом доби очікується густий туман, а також синоптики попереджають про ожеледицю на дорогах.
Як повідомив Львівський регіональний центр з гідрометеорології, що у Львові до кінця доби 25 листопада, вночі та в першій половині дня 26 листопада очікується туман видимістю 200 — 500 м. Також жителів попереджають про ожеледицю на дорогах. Відтак, Львівська міська рада застерігає усіх зважати на прогноз погоди й бути обережними під час руху.
За даними ресурсу Sinoptik.ua, 26 листопада впродовж дня у Львові буде похмура погода. Синоптики попереджають про ожеледь, замерзання дощу та мокрого снігу на дорогах, а також погіршення дальності видимості до 500 м. О восьмій годині ранку температура повітря буде становити +1°, вдень очікують до +3°. Вітер південно-східний до 3,1 м/с.

Фото: sinoptik.ua
Нагадаємо, кореспондент 032.ua опублікував прогноз до кінця листопада. Якою буле погода можна дізнатися ТУТ.
Джерело інформації: Львівська міська рада
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
13:49, 18 грудня
639
10:42, 19 грудня
13:49, 18 грудня
47
10:48, 20 грудня
10