У Львові представлять українсько-польський фільм «Наша Галичина»

У Львові презентують Проект «Галичина 2012 - Наша Галичина» («Galicja 2012 -- Nasza Galicja»). В рамках цього проекту  також презентуватимуть документальний фільм «Наша Галичина». Про це розповіли організатори заходу.

Проект зреалізований з ініціативи Центру молоді ім. Г.Йордана (Краків, Польща) спільно з міським Палацом культури ім. .Г.Хоткевича (Львів, Україна) та фінансований Воєводством Малопольським. В його рамках проекту, який тривав з квітня по липень, двадцять молодих людей з України та Польщі зустрічалися для ближчого знайомства з історією української та польської Галичини: поляки досліджували все, що їм близьке, на території України, українці – на теренах Польщі.

 Результатом спільної праці є півгодинний фільм «Наша Галичина», а найважливіше – переконання учасників проекту у тому, що не існує Галичини «польської» чи «української», бо Галичина, як і її історія, спільна для обох країн.

 Премєрний показ фільму відбувся 15 грудня у Кракові за участю представників уряду Воєводства Малопольського, Центру молоді ім.Г.Йордана, МПК ім.Г.Хоткевича, а також безпосередніх виконавців проекту, зокрема української творчої групи - акторів Народного театру сатири «Під мостом» під керівництвом Валерія Москаленка.Презентація проекту відбудеться 17 січня, в МПК ім.Г.Хоткевича (Львів, вул.Кушевича,1). Початок об 18 годині. Вхід вільний.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі