• Головна
  • Інвестор компанії bauhausen заявив про готовність працювати у Львові довго і всерйоз. “Це хороший сигнал” - кажуть в ОДА
Новини компаній
09:00, 15 листопада 2019 р.

Інвестор компанії bauhausen заявив про готовність працювати у Львові довго і всерйоз. “Це хороший сигнал” - кажуть в ОДА

Новини компаній
Інвестор компанії bauhausen заявив про готовність працювати у Львові довго і всерйоз. “Це хороший сигнал” - кажуть в ОДА

Завдяки компанії bauhausen і її інвестору планка будівництва у Львові може вирости, - Роман Матис

Нещодавній візит у Львів крупного німецького бізнесмена Хольґера Кріґа і низка його заяв, які він зробив у спілкуванні з журналістами, є «хорошим сигналом для ринку» - вважає начальник управління інвестиційної політики Львівської ОДА Роман Матис.

Нагадаємо, Хольґер Кріґ – засновник найбільшого німецького постачальника шин, компанії Reifen Krieg GmbH.  Кріґ – інвестор будівельної компанії bauhausen, яка у Львові і Дублянах зводить житлові комплекси, зокрема ЖК “Park Arena” на вулиці Стрийській.  У Львові бізнесмен, зокрема, заявив: він гарантує якісний продукті стабільну роботу компанії bauhausen, адже інвестував увесь обсяг необхідних для цього коштів.

Окрім того, Кріґ  зустрівся з начальником управління інвестиційної політики Львівської ОДА Романом Матисом. Під час розмови німецький гість озвучив намір реалізували у Львові низку інших проектів.

Після зустрічі Роман Матис заявив: сподівається, що поява на будівельному ринку Львівщини серйозного гравця з іноземним капіталом і європейським підходом до роботи змінить увесь ринок.

Інвестор компанії bauhausen заявив про готовність працювати у Львові довго і всерйоз. “Це хороший сигнал” - кажуть в ОДА, фото-1

Далі – словами Романа Матиса

*   *   *

“Я не пригадую іншої такої ситуації, коли у Львів відкрито приїхав і вийшов на публічний рівень не міфічний, а цілком реальний іноземний бізнесмен, який інвестує цілком реальні гроші, за які у нас реалізуються конкретні проекти.

Це хороший сигнал для ринку. Я радий, що Хольґер став частиною нашого публічного інформаційного простору. Поясню, чому. Я дуже хочу, аби змінився наш ринок. Я вже якось говорив про підходи більшості наших бізнесменів, які віддають перевагу швидкому прибутку і не надто переймаюся світовими трендами. Я дуже хочу, аби інші інвестори, бізнесмени зрозуміли, що планка на ринку житлового і офісного будівництва повинна вирости. З появою іноземця, який дає такі гарантії, який збирається будувати проект принципово іншої якості, інші учасники ринку повинні задуматися. І врешті почати  підтягувати стандарти своїх проектів. А у підсумку виграє кінцевий споживач.

Наразі bauhausen має шанс стати першим підприємством, яке змінить ринок.

Про соціальний проект

«Під час зустрічі ми говорили, зокрема, про перспективи і супровід проектів компанії. Так от, це не єдині проекти які інвестор розглядає. Тому також в планах – проект, який йому дуже добре знайомий по іншій бізнес діяльності: Логістичний центр і Центр догляду за літніми людьми.

На фото: начальник управління інвестиційної політики Львівської ОДА Роман Матис, інвестор компанії bauhausen Holger Krieg (Хольґер Кріґ), співзасновник компанії  bauhausen Victor Kukshausen (Віктор Куксхаузен)

Другий проект - це соціальний проект, на якому інвестор не має наміру заробляти грошей. Це буде кейс про соціальну відповідальність бізнесу.

Загалом вкладатися у соціальні проекти – це не нове для інвесторів Львівщини. Зрештою, розбудовувати соціальну інфраструктуру у місці, де маєш намір вести бізнес – стратегічно мудро. Та й ми, як органи влади, спрямовуємо на це інвесторів.

Втім, соціальний проект такого розмаху, який задекларував Хольґер Кріґ - це нове для нашого регіону.  До того ж, викликає повагу і те, що інвестор вибрав не надто популярну у наших реаліях соціальну тему: підтримку літніх людей. Чомусь у нас так склалося, що старшими людьми опікуються завжди в останню чергу…

До речі після того, як у пресі з’явилося інтерв’ю Хольґера Кріґа, де він заявив про ці наміри, до мене звернулися представники благодійних організацій, які попросили сконтактувати їх з Хольгером.

Є професійні середовища, які можуть оперувати такими проектами. Адже одна справа – збудувати притулок, і зовсім інша – забезпечити його роботою, персоналом тощо.

Виявляється, у цих середовищах  давно зріла така ідея, але вони не мали достатньо підтримки.  І вони були подивовані, що у Львові з’явився інвестор з такими планами. Вони з радістю готові долучитися до проекту і співпрацювати.

На фото: начальник управління інвестиційної політики Львівської ОДА Роман Матис, інвестор компанії bauhausen Holger Krieg (Хольґер Кріґ), співзасновник компанії  bauhausen Victor Kukshausen (Віктор Куксхаузен)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...