
12:39, 11 січня 2013 р.
У Львові під колесами автомобіля травмувалась пенсіонерка
Учора, близько 16-ї години, у Львові трапилась автопригода: під колесами авто травмувалась 82-річна жінка.
Це сталося на перехресті вулиць Мазепи та Орлика. За попередніми даними, водій автомобіля «Mercedes-Benz», 41-річний мешканець Жовківського району, скоїв наїзд на жінку-пішохода. Внаслідок ДТП постраждала була госпіталізована до лікарні із закритою черепно-мозковою травмою.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
19:31
Вчора
Оголошення
