На Львівщині вирішують питання з цілодобовим якісним водопостачанням

У Львівській облдержадміністрації намагаються вирішити питання забезпечення мешканців військового містечка №53 м. Яворова цілодобовим якісним водопостачанням.

Ці та ряд інших питань обговорювалися 3 січня під час наради у заступника голови – керівника апарату Львівської облдержадміністрації Івана Груника.

 Як інформує прес-служба ЛОДА, нарада відбулася за участю керівників житлово-комунального господарства області, Яворівської районної адміністрації, міської ради Яворова, державного управління навколишнього природного середовища у Львівській області.

На нараді обговорювались питання щодо існуючого стану водопостачання Яворівського КЕЧ району та перспектив розвитку надання якісних послуг водпоспостачання та водовідведення мешканцям області.

Також розглянуто питання виконання заходів, що проводились під час підготовчого періоду даного об’єкту до опалювального сезону 2012-13 рр., та ознайомлено з планом-графіком виконання ремонтних робіт по ньому на 2013 рік, зважаючи на стан очисних споруд водопостачання та водовідведення та щодо отримання дозвозу на спецкористуваня надрами.

За результатами наради Іван Груник дав доручення керівництву міста Яворів та Яворівській КЕЧ району вжити усі необхідні заходи щодо забезпечення мешканців військового містечка №53 якісним водопостачанням, провести санітарно-епідеміологічні дослідження якості питної води, яка подається містечку, звернутися в державне управління охорони навколишнього природного середовища у Львівській області щодо видачі дозволу на спецводокористування.

Також вирішено звернутись до Міністерства оборони України з проханням звернутись виділення коштів на фінансування робіт по приведенню майнового комплексу військового містечка №53 м. Яворів до відповідного технічного стану з поетапною передачею його в комунальну власність міста.

«Необхідно пришвидшити виконання усіх організаційних заходів щодо якомога швидшого забезпечення військового містечка належним водопостачанням».- підкреслив Іван Груник.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі